Druk reklamowy – Poznań

kartondlaciebie.pl > Druk reklamowy – Poznań

Każda firma inwestuje w marketing, a jednym z elementów, które wpływają na rozpoznawalność marki są materiały reklamowe. Ich produkcja może obejmować bardzo szerokie spektrum. W zależności od potrzeb można zainwestować w wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi czy gazetki promocyjne oraz wiele innych.

Druk reklamowy w Poznaniu

Druk reklamowy wykonujemy w różnych nakładach, które zaczynają się już od pojedynczych sztuk. Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, dlatego realizujemy też zlecenia wielkonakładowe, wydawnicze, ale także druk solwentowy z roli, UV oraz wiele innych. W jednym miejscu możesz zaopatrzyć swoją firmę we wszystkie potrzebne w danym momencie materiały reklamowe. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie poligrafii oraz przygotowania projektu pod względem graficznym.

Nie masz pomysłu na logo czy plakat? Zwróć się do nas! Nasi graficy zaproponują Ci ciekawą koncepcję, którą po akceptacji będziemy mogli od razu zrealizować. Nasza oferta pozwala na kreatywne podejście do produkcji materiałów reklamowych, które obejmują także obróbkę wyrobów wykonanych mi.in. z PVC czy też drewna i plexi. Efektowne szyldy i banery mogą uzyskać unikalny charakter dzięki odpowiednim wykończeniom.

Wyróżnij się na tle innych, zamów profesjonalne przygotowanie reklamy wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także elementy wystaw sklepowych i stanowisk targowych. Chętnie doradzimy w dobraniu najlepszej oferty. W zależności od przeznaczenia danych produktów możemy nadać im odpowiednie właściwości jak duża odporność na promienie słoneczne i wilgoć.