Drukarnia opakowań – Poznań

kartondlaciebie.pl > Drukarnia opakowań – Poznań

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał – te słowa słynnego amerykańskiego pisarza i mówcy motywacyjnego są mottem naszej działalności. Tworzą ją nie tylko ludzie z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim pasją do pracy. Tak, bo w pracy najważniejsze jest to, aby była nie obowiązkiem, ale pasją. Wychodzimy z założenia, że pasja uwalnia potencjał, a potencjał pozwala kreować nowe możliwości i rozwijać każdy biznes, także Państwa.

Drukarnia opakowań, którą tworzą ludzie z pasją

Jesteśmy grupą ludzi pasjonatów, tworzących usługi druku na najwyższym poziomie. Jako grupę cechuje nas elastyczność na potrzeby klientów, kreatywność w działaniu, ale także upór i dobra organizacja pracy. Nie jesteśmy idealni, ale idealnie wiemy, jakie współpracować z klientem i trafić w jego oczekiwania. Dlaczego? Bo potrafimy słuchać.

Świadczymy usługi drukowania na najwyższym poziomie

Zwycięzcy to ci, którym weszło w krew robienie rzeczy, przy których przegrani czują dyskomfort – to kolejne stwierdzenie, które cechuje naszą działalność. Rynek usług poligraficznych, związanych z szeroką pojmowanym drukiem jest współcześnie mocno hermetyczny. Wydaje się, że nie ma w nim miejsca na nowe podmioty. My nie czujemy dyskomfortu w pracy – jesteśmy przekonani, że dla solidnie i prężnie działających w firm jest miejsce w branży usług drukowania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, świadczymy usługi z następującego zakresu:

 • poligrafii
 • kompleksowej identyfikacji wizualnej firm
 • produkcji materiałów reklamowych
 • drukowania na różnego typu materiałach
 • produkcji i druku na nośnikach reklamowych
 • produkcji gier planszowych

Dlaczego zajmujemy się poligrafią?

Produkcja opakowań różnego typu pełni kluczową rolę w gospodarce krajowej. Opakowania to nie tylko zapewnienie ochrony podczas logistyki czy przechowywania produktu, ale także, a może przede wszystkim jego identyfikacja wizualna w oczach potencjalnego klienta. Dlatego jako drukarnia opakowań pragniemy wprowadzać na rynek nowoczesne opakowania spełniające wymagania naszych kontrahentów nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale także dostosowane od strony User Experience do upodobań każdego klienta. Co ważne, już na etapie projektowania badamy preferencje odbiorców, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz projekt gotowy do sprzedaży.

Druk opakowań – dla jakich branż produkujemy?

Jesteśmy firmą z wieloletnią praktyką produkcyjną. Nasze sprawdzone mechanizmy i wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam produkować opakowania dla kontrahentów z różnych branż. W portfolio naszej marki znajdą Państwo produkty wykonane dla klientów z branży:

 • reklamowej
 • kosmetycznej
 • spożywczej
 • farmaceutycznej
 • motoryzacyjnej
 • eventowej
 • e-commerce

Na jakich materiałach wykonujemy druk opakowań?

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług związanych z drukowaniem opakowań. Odbywa się on na różnego typu tworzywach. Drukujemy na drewnie, folii, płycie MDF, okleinach, papierze, tekturze, plexi, PVC, skórze, szkle czy tapecie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w tym zakresie. Chcemy także podkreślić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dlatego też wykonujemy dodatkowo usługi związane z poligrafią. Zaliczyć możemy do nich m.in wycinanie ploterowe, laserowe, frezowanie czy grawerowanie.

Tworzymy kompleksowy druk opakowań od etapu projektu do wykonania. Co więcej posiadamy dużą bazę własnych wykrojników i szablonów. Naszym celem jest stworzenie opakowania dostosowanego do produktu, Państwa oczekiwań i optymalnego pod względem użyteczności dla finalnego odbiorcy. Nasze opakowania wykonujemy z tektury i kartonu, a także na surowcach specjalnych, wskazanych przez klienta. Co ważne produkowane przez nas kartony posiadają wszystkie niezbędne atesty np. do kontaktu z żywnością.

Jeżeli masz dobry produkt i chcesz go zapakować to zachęcamy do kontaktu i składania zapytań.