Jak zapakować alkohol na wesele? Popularne opakowania na alkohole

kartondlaciebie.pl > Drukarnia  > Jak zapakować alkohol na wesele? Popularne opakowania na alkohole
Jak Zapakować Alkohol Na Wesele? Popularne Opakowania Na Alkohole zdjęcie nr 1

Jak zapakować alkohol na wesele? Popularne opakowania na alkohole

Pakowanie prezentów, szczególnie ślubnych to nie lada wyzwanie dla gości weselnych. Szczególnie jeśli taki upominek ma nieregularne kształty, czy duży wymiar. Dość problematyczne może okazać się również pakowanie butelki z alkoholem, która, choć nie zajmuje dużo miejsca, to jednak wymaga gustownego opakowania. Jakie opakowanie na alkohol będzie odpowiednie w przypadku prezentu ślubnego? Czym kierować się przy wyborze takiego opakowania? Zobaczmy!

W co zapakować alkohol na prezent ślubny?

Wydawać by się mogło, że opakowanie to mniej lub bardziej potrzebny dodatek do upominku. Tymczasem jest to bardzo ważny element, pełniący główną rolę dekoracyjną, która w całej oprawie ślubnej jest przecież tak ważna.

Opakowania na alkohol dzielą się na kilka rodzajów. Można wybierać pomiędzy klasycznym kartonikiem, opakowaniem typu torebka, efektownym pudełkiem-nosidłem, czy drewnianą skrzyneczką. Każde z nich może zrobić ogromne wrażenie, o ile zostanie odpowiednio dopasowane i spersonalizowane do okazji, jaką jest ślub.

Kartoniki i nosidła na butelki z alkoholem

Pierwszą z naszych propozycji są tradycyjne kartoniki na alkohole oraz nosidełka, których wybór jest gwarancją nie tylko pięknie, ale także solidnie zapakowanego upominku. To element wśród opakowań na alkohol, który da nam pewność, że butelka z trunkiem będzie zapakowana w sposób elegancki i gustowny, a jednocześnie bezpieczny.

Na rynku opakowań na alkohole w zależności od danego producenta znaleźć można zarówno opakowania (kartoniki) z tektury, jaj i elegancko prezentujące się drewniane nosidło na alkohol. Dołączone do nich eleganckie sznureczki czy uchwyty nie tylko dodają uroku całości, ale przede wszystkim gwarantują wygodne trzymanie upominku w ręku.

Zarówno opakowania kartonowe, jak i drewniane skrzyneczki można dowolnie zadrukować, dzięki czemu upominek będzie jeszcze bardziej przemawiał do Młodej Pary.

Torebki na alkohole — proste, lecz efektowne

W przypadku opakowań na prezent, w tym prezent ślubny absolutny prym wiodą klasyczne torebki na alkohole. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich stosunkowo niską cenę i dość dużą dostępność. Torebkę prezentową na alkohol można kupić w niemal każdym markecie, czy mniejszym sklepie. Niemniej, przy tak ważnej okazji, jaką jest ślub najbliższych nam osób, warto rozważyć zakup spersonalizowanej torebki na alkohol. Taki produkt będzie nie tylko lepiej prezentował się pod względem wizualnym, ale także jakościowym. Dodatkowo umieszczony napis z imionami Pary Młodej i datą ślubu z pewnością wzruszy obdarowywane osoby i na dłużej pozostanie w ich pamięci.

Drewniane skrzyneczki — must have każdego upominku weselnego!

Na koniec prawdziwa perełka, jeśli chodzi o opakowania prezentowe na ślub — drewniane opakowanie na alkohol. Niezależnie od tego, czy planujemy wręczyć Młodej parze dobrą butelkę czerwonego wina, koniaku, czy miodu pitnego to wybór drewnianej, naturalnej skrzyneczki z pewnością wzbudzi zachwyt i przez długi czas nie da o sobie zapomnieć. Możliwość dowolnego zadrukowania powierzchni takiej skrzynki daje nam niemal nieograniczone możliwości, w kontekście personalizacji takiego pudełka. Ponadto drewniana skrzyneczka jest gwarancją bezpiecznego przechowywania trunków z alkoholem, dlatego warto rozważyć tego rodzaju wybór.