Zasady przygtowywania projektów do realizacji


OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

OPAKOWANIA NA ALKOHOL

Drogie wino, długo leżakująca whisky czy własnoręcznie przyrządzona nalewka – niezależnie jaki alkohol chcesz podarować, warto zadbać o ozdobne opakowania na butelki. Wiele osób przykłada uwagę do detali, dlatego odpowiednie pudełko na alkohol może być skutecznym sposobem na zwiększenie świadomości Twojej marki. Eleganckie pudełka na whisky czy kartony na wino sprawią, że zarówno Twój kontrahent czy klient, poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Eleganckie opakowania na alkohol dają świadectwo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz podarunek odpowiednio się prezentował.

W naszej ofercie posiadamy opakowania ozdobne na alkohol, w tym kartoniki na wino, które stanowią elegancką formę przekazania tego typu prezentu. Dowolność kształtów, rozmiarów czy sposobów otwierania sprawia, że możemy spersonalizować nasz podarunek. Pudełka na alkohol mogą być wykonane ze zwykłej tektury lub przybrać połyskującą bądź matową warstwę. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem co do tego, jak będą wyglądały zamówione opakowania na alkohol, jest Twoja wyobraźnia i kreatywność.

Opakowania wykonane z gładkiej tektury cechuje minimalistyczny wygląd i możliwość umieszczenie całkowitego nadruku. Idealnie sprawdzą się jako opakowania na wino do dużej ilości podarunków.

Kartonowe opakowania na wino, whisky czy inne trunki wykonane z tektury falistej to eleganckie, tanie, a zarazem ekologiczne rozwiązanie. Do ich produkcji nie są wykorzystywane żadne barwniki, a wysoka jakość wykonania sprawia, że alkohol podany w takim opakowaniu prezentuje się bardzo elegancko. Jeśli dbasz o środowisko i działania ekologiczne lub chcesz, żeby Twoja firma była tak postrzegana, to opakowania kartonowe na butelki z tektury falistej z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Można je określić jako opakowania na alkohol segmentu premium. W zależności od potrzeb możesz zamówić pudełka kartonowe na wino z okienkiem lub bez okienka. Zaletą tego pierwszego rozwiązania jest to, że wyeksponowana zostaje sama butelka. Jeżeli opakowania na wino mają być przeznaczone na drogie, markowe alkohole, to właśnie opakowania kartonowe z okienkiem będą najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli zależy Ci jednak na dyskrecji i nie chcesz, aby wszyscy wiedzieli, co znajduje się w środku podarunku, lepszym wyborem będą opakowania na trunki bez żadnych wycięć.

Jako producent opakowań na alkohole z tektury kaszerowanej oferujemy kartoniki w klasycznym, prostokątnym kształcie, jak również te w bardziej oryginalnej formie. Przykładem są chociażby opakowanie na wino w kształcie trójkąta – proste, bez dodatkowych ozdób, ale wyjątkowo efektowne. Opakowania na alkohole z okienkiem lub bez wykonujemy z dowolnym nadrukiem.

Zainteresowanych złożeniem zamówienia na opakowania na alkohole serdecznie zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i z zapałem przejdziemy do realizacji każdego zamówienia. Prezentowane opakowania ozdobne na wino i inne alkohole to tylko przykładowe projekty. Wykonujemy zlecenia w całości pod wytyczne naszych klientów, co oznacza, że opakowanie może mieć dowolny kolor oraz kształt.

Powyżej prezentujemy przykładowe projekty, które jako sprawdzony producent opakowań na alkohole wykonaliśmy dla naszych klientów w ciągu ostatnich lat.