Pudełka na wino

kartondlaciebie.pl > Pudełka na wino

Opakowania na wino od producenta

Bez względu na to czy potrzebujesz opakowań na wino do sprzedaży czy w formie podarunku, nasze pudełka z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy wykonanie kartoników na wymiar, według potrzeb klienta. Prześlij nam informacje na temat preferowanej konstrukcji, materiału, koloru i wykończeń, a przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę.

Produkcja opakowań na wino i inne alkohole według indywidualnych specyfikacji klienta często wymaga dodatkowej opłaty związanej z przygotowaniem nowego wykrojnika. Aby zminimalizować te koszty, zachęcamy do wykorzystania jednego z naszych gotowych narzędzi.

Na wino (długość x szerokość x wysokość):

  • 182 x 97 x 342 mm
  • 90 x 90 x 390 mm
  • 83 x 83 x 320 mm

Na piwo:

  • 278 x 68 x 263 mm – nosidełko na 4 piwa w butelkach 0,5 l

Personalizowane Pudełka na Wino z Grawerem

Dodaj osobisty akcent do swojego prezentu dzięki naszym pudełkom na wino z grawerem.

Możemy wygrawerować Twoje logo, ważną datę lub specjalną wiadomość, dopasowując się do okazji i indywidualnych preferencji. Bez względu na to, czy chcesz uczcić ważne wydarzenie w Twojej firmie, podziękować klientom za wieloletnią współpracę czy ufundować nagrody w konkursie, nasze personalizowane pudełka będą idealnym wyborem.

Eleganckie opakowanie na wino

Alkohole z najwyższej półki wymagają odpowiednio dobranego opakowania ozdobnego, aby jeszcze bardziej podkreślić ich wartość. W takim przypadku standardowe pudełka na wino mogą okazać się niewystarczające. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty opakowań ekskluzywnych, w tym pudełek na magnes, które doskonale sprawdzają się dla tego rodzaju produktów. W środku opakowania możemy umieścić specjalnie zaprojektowaną wkładkę z pianki, która pozwoli na jeszcze lepsze wyeksponowanie butelki i jej zabezpieczenie podczas transportu.

Pudełko na wino – Warszawa, Poznań, Kraków

Jesteśmy firmą z siedzibą w sercu Poznania, ale nasza działalność sięga daleko poza granice miasta. Z dumą obsługujemy klientów z Warszawy, Krakowa i innych miejsc w Polsce, a także z różnych zakątków Europy. Dzięki naszej elastycznej logistyce oraz zaangażowaniu zespołu, zapewniamy szybką i sprawną dostawę naszych produktów do każdego miejsca docelowego.

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz polegać na naszym profesjonalizmie i pasji do tworzenia doskonałych pudełek na wino, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

GALERIA