Opakowania prezentowe

kartondlaciebie.pl > Opakowania prezentowe

Prezent, a nawet drobny upominek potrafi sprawić ogromną radość osobie obdarowywanej. Aby zrobić jeszcze lepsze wrażenie, warto zadbać o jego odpowiednie opakowanie.  W PortaArt.pl znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Nasza oferta obejmuje opakowania prezentowe na wiele różnych okazji, w tym opakowania świąteczne, urodzinowe, opakowania na ślub i chrzciny, ale także pudełka prezentowe dla firm, chcących wręczyć upominek dla pracowników, kontrahentów, czy klientów. Każdy znajdzie u nas opakowanie dla siebie!

Kartonowe opakowania prezentowe z nadrukiem

Przygotowana przez nas oferta opakowań prezentowych obejmuje szeroki wybór opakowań wykonanych z wysokiej jakości kartonu o wysokiej gramaturze. Dzięki temu wykazują one wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym wgniecenia, pęknięcia, czy przecięcia.

Wśród proponowanych przez nas opakowań znalazły się pudełka prezentowe duże i małe, w tym modele z okienkiem, które potrafią pięknie wyeksponować upominek, a także opakowania z zamknięciem w formie wieczka, czy na wzór torebki. Każde ze wspomnianych rodzajów opakowań możemy zadrukować dowolną grafiką, która będzie zachwycała pięknie nasyconymi kolorami.

Opakowania prezentowe na alkohol

Bardzo ważną kategorię opakowań prezentowych stanowią opakowania na alkohole, które są jednym z najchętniej wręczanych upominków. Zgrabna rączka umieszczona w tego typu produktach zapewnia wygodne i bezpieczne przenoszenie, nawet w sytuacjach, gdy butelka z trunkiem jest dość ciężka. Coraz popularniejsze stają się także opakowania prezentowe wykonywane z drewna. Pięknie wykonane drewniana skrzyneczka, w której można umieścić nie tylko butelkę z alkoholem, ale także inne upominki będzie prezentowała się bardzo oryginalnie i elegancko.

Opakowania prezentowe na zamówienie

Tworzone przez nas opakowania prezentowe na zamówienie to propozycja skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Oferujemy ozdobne opakowania, których kształt, wymiar oraz kolorystykę dostosowujemy do konkretnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiał, jakim jest karton, który jest nie tylko trwały i wytrzymały, ale daje nam również możliwość zadrukowania całej, lub częściowej  powierzchni opakowania dowolną grafiką, umieszczeniem logo sklepu, lub osobistą dedykacją.

 

Dla zwiększenia efektu, opakowania prezentowe dla firm możemy pokryć specjalnym laminatem, który nie tylko zwiększa walory estetyczne takiego pudełka, ale sprawia również, że jest ono znacznie solidniejsze pod względem wytrzymałościowym. Opakowany w ten sposób prezent z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowywanej, a co za tym idzie, zostanie zapamiętany na dłużej.