Zasady przygtowywania projektów do realizacji


Dla szukających sposobu dobrej prezentacji gotowego produktu, proponujemy opakowanie z okienkiem. Jest to skuteczna forma reklamy, nie wymagająca dodatkowych nakładów, którą często wykorzystuje się do promowania artykułów spożywczych i ozdobnych. Kartony z okienkiem pozwalają pokazać potencjalnemu klientowi to, co znajduje się w środku, a tym samym ocenić jakość wykonania czy zgodność z opisem. To wszystko sprawia, że pudełka kartonowe z okienkiem cieszą się bardzo dużą popularnością i to zarówno wśród klientów detalicznych, jak i hurtowych.

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 01

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 02

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 03

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 04

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 05

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 06

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 07

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 08

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 09

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 10

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 11

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 12

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 13

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 14

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 15

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 16

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 17

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 18

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 19

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 20

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 21

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 22

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 23

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 24

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 25

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 26

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 27

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 28

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 29

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 30

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 31

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 32

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 33

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 34

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 35

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 36

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 37

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 38

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 39

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 40

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 41

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 42

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 43

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 44

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 45

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 46

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 47

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 48

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 49

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 50

OPAKOWANIE Z OKIENKIEM 51

Jako producent wykonujemy kartonowe pudełka z okienkiem zarówno według własnych projektów, jak i indywidualnych wytycznych. Zapewniamy wysoką jakość przy niewygórowanej cenie. Opakowania kartonowe z okienkiem cieszą się dużą popularnością, dlatego staramy się wyprzedzać konkurencję zarówno pod względem jakości materiałów jak i ceny. Nowoczesny warsztat maszynowy w Poznaniu pozwala stworzyć wytrzymałe, tekturowe pudełka ozdobne z okienkiem, które pomieści produkty nawet o dużej wadze.

Opakowania kartonowe z okienkiem mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się w przypadku gadżetów reklamowych, takich jak np. elektronika czy kubki, alkohole, wyroby cukiernicze, a nawet odzież. Zapakowany w pudełko z okienkiem produkt będzie znakomicie się prezentował.

Oferowane przez nas opakowania kartonowe z okienkiem oprócz tego, że dają możliwość efektownego eksponowania produktu, mogą pełnić także funkcję reklamy Twojej firmy. Wystarczy, że zaprojektujemy takie pudełko z okienkiem według własnego pomysłu i umieścimy na nim dowolny nadruk, w postaci hasła reklamowego, napisu bądź loga.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się pudełka ozdobne z okienkiem przeznaczone do pakowania prezentów i upominków. Wiele firm wybiera właśnie schludne opakowania ozdobne na alkohol z okienkiem do eksponowania drogich alkoholi oferowanych kontrahentom.

Jeżeli szukasz efektownego opakowania z szybką na swoje produkty i jesteś zainteresowany oferowanymi przez nas pudełkami kartonowymi, to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawią wycenę zamówienia oraz poinformują o terminie realizacji ewentualnego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych projektów obejmujących właśnie opakowania z okienkiem.