Opakowania – Poznań

kartondlaciebie.pl > Opakowania – Poznań

Pudełeczka kartonowe i tekturowe

Pudełeczka kartonowe czy opakowania tekturowe mają szerokie zastosowanie w różnych obszarach biznesu. W reklamie i handlu niemal codziennie wykorzystuje się wszelkiej maści pudełka z tektury i kartonu, które mają nie tylko zabezpieczać gotowe produkty, ale także cieszyć oko. W związku z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości opakowania na zamówienie produkujemy różnego rodzaju pudełeczka z tektury i kartonu - pudełka reklamowe, opakowania produktowe czy kartony na wino i opakowania na prezenty. Jako producent opakowań z nadrukiem dostarczymy Ci zarówno pudełeczka z wieczkiem, jak i opakowania z obwolutą - jedno, -dwu czy wieloczęściowe.

Opakowania i pudełka z nadrukiem reklamowym

W dzisiejszych czasach nie liczy się tylko jakość samego produktu, ale również cała otoczka wokół niego. Właśnie dlatego tak ważną rolę w sprzedaży przejmuje opakowanie produktu. Ludzie, dokonując wyboru, patrzą na to w co dana rzecz jest opakowana. Bardzo często kupując produkty, szczególnie gdy robimy to online, pierwsze co widzimy po zakupie to opakowanie, a nie zakupioną rzecz. Dlatego tak ważne jest, aby opakowania tekturowe, w których klient dostaje produkt, były eleganckie i dobrze do niego dobrane. To właśnie pudełeczka tekturowe z dobrej jakości tektury, odpowiednio dobraną kolorystyką i nadrukami przyczyniają się do kreowania pierwszego wrażenia o produkcie i całej firmie, mimo że sam produkt nie jest jeszcze odpakowany.

W PortaArt zajmujemy się produkcją najwyższej jakości opakowań, kartonów i pudełek z nadrukiem. Każdy klient jest dla nas osobną historią i inną potrzebą, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się doradzić jak najlepiej, aby efekty naszej wspólnej pracy były jak najbliższe oczekiwaniom klienta. Naszą misją jest oddanie pudełka z nadrukiem, które zostanie zapamiętane.

Pudełeczka tekturowe z nadrukiem od producenta

Rozwinięte zaplecze technologiczne, którym dysponujemy, pozwala na produkcję opakowań tekturowych i o wysokim stopniu personalizacji. Wycinanie, frezowanie i drukowanie z użyciem różnorodnych technik sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowy projekt pudełka nadrukiem. Okleiny drukujemy metodą laserową lub offsetową oraz na życzenie klienta zabezpieczamy je folia poliuretanową o wykończeniu matowym, lub błyszczącym.

Pudełka firmowe z logo

Nasze pudełeczka kartonowe z logo firmy to bardzo popularny typ opakowania, który wybierają przedsiębiorcy, którym zależy na przyciągających uwagę detalach, wzbogacających oprawę wizualną ich towaru. Wszystkie produkowane przez nas opakowania tekturowe są wytwarzane w Poznaniu na indywidualne zamówienie. Każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i zawsze staramy się, jak najlepiej przełożyć wizje klienta na realny produkt. W skład naszej firmy wchodzi studio graficzne i drukarnia opakowań, dzięki czemu nie tylko możemy wyprodukować pudełko z gotowego projektu, ale także przygotować koncepcję graficzną, jeżeli takiej nie posiadasz.

Producent pudełeczek z doświadczeniem

Jako producent pudełeczek działamy na rynku od wielu lat, dlatego chętnie doradzamy naszym klientom w kwestii projektu oraz dobrania odpowiednich materiałów. Wykonujemy pudełeczka z kartonu, tektury litej oraz falistej. W zależności od przeznaczenia wybieramy tworzywo, z którego wykonujemy produkty wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać dany ciężar, a zarazem estetyczne w wyglądzie opakowania. Poznań to miasto, w którym popyt na pudełeczka tekturowe jest duży, dlatego jako producent staramy się stale rozwijać naszą ofertę i stawiać czoła wyzwaniom stawianym przez klientów.

Opakowania kartonowe – Poznań

Pudełka z kartonu lub opakowania na wymiar z tektury to wygodny i ekologiczny sposób na pakowanie towarów przygotowanych do wysyłki, produktów do sprzedaży, jak i prezentów czy gadżetów reklamowych. Papier, tektura i karton ekologiczny, z których wykonujemy nasze pudełeczka, spełniają najwyższe standardy, zapewniając wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. W ofercie posiadamy wiele różnych modeli opakowań. Najpopularniejsze z nich to mi.in. kolorowe pudełka tekturowe, pudełka z nadrukiem, opakowania kartonowe z okienkiem oraz te jedno i dwuczęściowe. Pracując przez wiele lat z papierem, wiemy już o nim praktycznie wszystko, więc chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego opakowania pasującego do danego produktu oraz okazji.

W naszej ofercie posiadamy również ekskluzywne opakowania, które świetnie sprawdzą się do produktów z kategorii premium oraz na ważne okazje, jak szkolenia lub konferencje. Nasza firma PortaArt zajmująca się między innymi produkcją różnego typu opakowań znajduje się w Poznaniu, jednak realizujemy zamówienia na całą Polskę oraz poza jej granice. Jeśli zastanawiasz się nad opakowaniem na swoje produkty lub kartonami do wysyłki zamówień - skontaktuj się z nami. Kompleksowo doradzimy i zrealizujemy Twoje potrzeby.