Pudełka na zamówienie

kartondlaciebie.pl > Opakowania – Poznań > Pudełka na zamówienie

Pudełka na zamówienie cieszą się dużą popularnością wśród klientów z różnych branż. Spersonalizowane opakowania tekturowe na wymiar sprawdzają się doskonale do pakowania towarów i wysyłania ich w dalszą podróż. Wytwarzamy także kartony ozdobne, które świetnie nadają się do pakowania prezentów.

Kartony na zamówienie – dlaczego warto?

Wysokiej jakości pakowana to podstawa, jeżeli jesteś producentem lub przygotowujesz wysyłkę prezentów czy gadżetów dla swoich kontrahentów. Dbanie o wizerunek swojej firmy to przede wszystkim inwestycja w promocję oraz dbanie o każdy szczegół. Oprawa wizualna jest ważnym elementem strategii marketingowej, dlatego warto inwestować w personalizowane upominki oraz estetyczne opakowania. Produkujemy pudełka kartonowe na wymiar według przesłanych wytycznych. Wytwarzamy kartony zarówno dla e-commerce, jak i pudełka ozdobne. W zależności od potrzeb i przeznaczenia dostosowujemy grubość tektury oraz konstrukcję dla otrzymania solidnego i optymalnego cenowego produktu. Możesz wybrać spośród jednoczęściowych lub wieloczęściowych modeli, a także tych zamykanych magnetycznie.

Pudełka kartonowe na wymiar

Produkcję rozpoczynamy tylko na konkretne zamówienie, dlatego możesz przesłać do nas swój oryginalny projekt. Dysponujemy rozległym zapleczem maszynowym, co sprawia, że chętnie podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Możemy wyciąć rozmaite kształty, otwory i okienka w danym opakowaniu. Naklejamy ochronną folię poliuretanową o wykończeniu błyszczącym lub matowym na życzenie klienta. Oferujemy nie tylko wysoką jakość wykonania i wytrzymałość, ale także estetyczny wygląd naszych pudełek. Szukasz opakowań o niestandardowych rozmiarach? Zgłoś się do nas! Wyprodukujemy kartony skrojone według Twoich wytycznych. Możesz zamówić wyjątkowe, spersonalizowane opakowania, które będą dopasowane do profilu działalności firmy oraz charakteru marki. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zaprojektować funkcjonalne i ciekawe pudełko kartonowe na wymiar, to chętnie w tym pomożemy. Dysponujemy biurem graficznym, gdzie nasi specjaliści mogą przygotować dla Ciebie unikatowy projekt.