Ekologia z roku na rok zyskuje na popularności. Niegdyś sprowadzana była wyłącznie do odpowiedniego zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi, dziś jest obecna niemal w każdym aspekcie naszego życia. Nic więc dziwnego, że opakowania kartonowe w ostatnim czasie zyskały i nadal zyskują ogromną popularność. Idąc tymi śladami, firma Karton dla Ciebie przygotowała ofertę na pudełka ekologiczne, które produkowane są z wtórnie przetworzonych materiałów i co ważne, nadających się do ponownego przetworzenia.

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 01

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 02

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 03

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 04

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 05

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 06

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 07

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 08

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 09

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 10

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 11

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 12

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 13

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 14

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 15

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 16

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 17

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 18

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 19

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 20

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 21

PUDEŁKO EKOLOGICZNE 22

Opakowania ekologiczne tworzone na miarę potrzeb

Współcześni klienci i konsumenci wiedzą, jak ogromne znaczenie ma pozytywne oddziaływanie na środowisko. Dlatego wiele firm decyduje się zastąpić plastikowe opakowaniami kartonowymi.

Jest to zdecydowanie bardzo dobra decyzja, ponieważ jako doświadczony producent, możemy wykonać oryginalne pudełka ekologiczne w wielu różnych formach — od uniwersalnych opakowań produktowych, po nowoczesne opakowania reklamowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje doskonała jakość wykonania, trwałość oraz estetyka. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce, które powstały z materiałów wtórnych i mogą być z powodzeniem poddane dalszemu procesowi recyklingu.

Ekologiczne opakowania według własnego projektu

Karton dla Ciebie swoją ofertę poszerzył o możliwość wykonywania pudełek ekologicznych według indywidualnego projektu klienta. Wystarczy przesłać do nas gotowy plik z projektem, a my wdrożymy jego realizację. Jeśli jednak nie masz pomysłu na ekologiczne opakowania dla swojej firmy, to chętnie wykonamy dla Ciebie projekt uwzględniający wszystkie wytyczne. Zapewniamy, że działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie!

Zasady przygtowywania projektów do realizacji