Pudełka fasonowe

kartondlaciebie.pl > Pudełka fasonowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na pudełka fasonowe, które wykonujemy w oparciu o indywidualny projekt naszych klientów, lub według gotowych szablonów. Możemy także zaproponować naszą pomoc w tworzeniu projektu, jak i jego późniejszej realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dotyczącej opakowań fasonowych!

Solidne pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe to jeden z najchętniej wykorzystywanych rodzajów opakowań zarówno w handlu, jak i branżach wysyłkowych. Ich niewątpliwą zaletą jest szybkość składania, a także doskonała wytrzymałość oraz ładna prezencja. Tego typu opakowania wykonywane są przy użyciu metody wykrojnikowej, a do ich produkcji wykorzystuje się  wysokiej jakości tekturę, wykazującą dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozdarcia, zgniecenia, czy zawilgocenie. Ważną zaletą jest to, że opakowania fasonowe nie wymagają użycia taśm, czy kleju — składają się w taki sposób, by zapewnić odpowiednie zamknięcie, bez ich użycia.

Opakowania fasonowe z nadrukiem

Opakowania fasonowe to przede wszystkim produkty użytkowe, dlatego tak ważne jest, aby  były wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły. W PortaArt dbamy zarówno o ich wysoką jakość wykonania, jak i ciekawą stylistykę po to, by wysyłane przez Ciebie produkty zawsze docierały w odpowiednim, nienaruszonym stanie i ładnie się prezentowały jeszcze przed otwarciem przesyłki.

Wszystkie zamówione u nas pudełka fasonowe, w tym opakowania fasonowe z okienkiem mogą być dopasowane zarówno pod względem konkretnych wymiarów, jak i kształtów. Takie rozwiązanie pozwoli dopasować odpowiedni wymiar opakowania do konkretnych produktów. Co więcej,  na każde z pudełek możemy nanieść dowolną grafikę, dzięki czemu pudełka fasonowe z nadrukiem staną się doskonałym nośnikiem reklamowym i zwiększą widoczność Twojej firmy.