Szukasz solidnych, trwałych i mogących znieść największe trudy transportu opakowania kartonowe? Dobrze, że do nas trafiłeś! Z całą pewnością możemy polecić Ci wysokiej jakości pudełka kaszerowane, których kształty, wymiary oraz wykończenie idealnie dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno użytkowych, jak i stylistycznych.Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszego wykonania. 

Pudełko kaszerowane 01

Pudełko kaszerowane 02

Pudełko kaszerowane 03

Pudełko kaszerowane 04

Pudełko kaszerowane 05

Pudełko kaszerowane 06

Pudełko kaszerowane 07

Pudełko kaszerowane 08

Pudełko kaszerowane 09

Pudełko kaszerowane 10

Pudełko kaszerowane 11

Pudełko kaszerowane 12

Pudełko kaszerowane 13

Pudełko kaszerowane 14

Pudełko kaszerowane 15

Pudełko kaszerowane 16

Pudełko kaszerowane 17

Pudełko kaszerowane 18

Pudełko kaszerowane 19

Pudełko kaszerowane 20

Pudełka kaszerowane, czyli jakie?

Pudełka kaszerowane to jedne z najmocniejszych, dostępnych na rynku rodzajów opakowań kartonowych. Są one wykonywane przy użyciu nowoczesnej techniki offsetowej. Sam proces kaszerowania polega na sklejeniu ze sobą dwóch arkuszy surowców przy wykorzystaniu specjalnego filmu klejowego.

Tego typu technika daje możliwość niemal nieograniczonych konfiguracji, jeśli chodzi o wymiary, kształt, ale także sposób wykończenia pudełka. Kaszerowane pudełka można bowiem z powodzeniem nadrukowywać dowolnymi grafikami. Dzięki temu opakowania są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także pięknie się prezentują. 

Opakowania kaszerowane — szerokie zastosowanie

Cechą charakterystyczną opakowań kaszerowanych jest wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W związku z tym mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach biznesowych, ale także w użytku prywatnym. Świetnie sprawdzają jako wszelkiego rodzaju opakowania produktowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły z nich korzystać również firmy wysyłkowe.

W porównaniu do zwykłych opakowań pudełka kaszerowane są odporne na zagniecenia, zawilgocenia i przypadkowe rozdarcia. Dzięki temu można mieć pewność, że towar zapakowany i wysłany w takim opakowaniu, z całą pewnością zostanie dostarczony do klienta, bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Zasady przygtowywania projektów do realizacji