Pudełka na alkohol

kartondlaciebie.pl > Pudełka na alkohol

Opakowania ozdobne na alkohol

Drogie wino, długo leżakująca whisky czy własnoręcznie przyrządzona nalewka – niezależnie jaki alkohol chcesz podarować, warto zadbać o ozdobne kartony na butelki. Wiele osób przykłada uwagę do detali, dlatego odpowiednie opakowanie na alkohol z nadrukiem może być skutecznym sposobem na zwiększenie świadomości Twojej marki. Eleganckie pudełka na whisky czy kartoniki na wino sprawią, że zarówno Twój kontrahent czy klient, poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Eleganckie opakowania na alkohol dają świadectwo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz podarunek odpowiednio się prezentował.

Ozdobne opakowania na butelki od producenta

W naszej ofercie posiadamy opakowania ozdobne na alkohol, w tym kartony na wino, które stanowią elegancką formę przekazania tego typu prezentu. Dowolność kształtów, rozmiarów czy sposobów otwierania sprawia, że możemy spersonalizować nasz podarunek. Kartonowe pudełka na alkohol mogą być wykonane ze zwykłej tektury lub przybrać połyskującą bądź matową warstwę. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem co do tego, jak będą wyglądały zamówione opakowania na butelki, jest Twoja wyobraźnia i kreatywność.

Opakowania na wino z tektury litej

Kartony na butelki wykonane z gładkiej tektury cechuje minimalistyczny wygląd i możliwość umieszczenie całkowitego nadruku. Ozdobne opakowanie na alkohol z nadrukiem idealnie sprawdzą się jako ekologiczne pudełka na wino do dużej ilości podarunków.

Pudełka na alkohol z tektury falistej

Kartonowe opakowania na wino, whisky czy inne trunki wykonane z tektury falistej to eleganckie, tanie, a zarazem ekologiczne rozwiązanie. Do ich produkcji nie są wykorzystywane żadne barwniki, a wysoka jakość wykonania sprawia, że alkohol podany w takim opakowaniu prezentuje się bardzo elegancko. Jeśli dbasz o środowisko i działania ekologiczne lub chcesz, żeby Twoja firma była tak postrzegana, to opakowania kartonowe na butelki z tektury falistej z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Opakowania na butelki z tektury kaszerowanej

Można je określić jako opakowania na alkohol segmentu premium. W zależności od potrzeb możesz zamówić pudełka kartonowe na alkohol z okienkiem lub bez okienka. Zaletą tego pierwszego rozwiązania jest to, że wyeksponowana zostaje sama butelka. Jeżeli opakowania na wino mają być przeznaczone na drogie, markowe alkohole, to właśnie opakowania kartonowe z okienkiem będą najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli zależy Ci jednak na dyskrecji i nie chcesz, aby wszyscy wiedzieli, co znajduje się w środku podarunku, lepszym wyborem będą opakowania na trunki bez żadnych wycięć.

Jako producent opakowań na alkohole z tektury kaszerowanej oferujemy kartoniki w klasycznym, prostokątnym kształcie, jak również te w bardziej oryginalnej formie. Przykładem są chociażby opakowanie na wino w kształcie trójkąta – proste, bez dodatkowych ozdób, ale wyjątkowo efektowne. Opakowania na alkohole z okienkiem lub bez wykonujemy z dowolnym nadrukiem.

Producent opakowań na alkohole – Karton Dla Ciebie

Zainteresowanych złożeniem zamówienia na opakowania na alkohole serdecznie zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i z zapałem przejdziemy do realizacji każdego zamówienia. Prezentowane opakowania ozdobne na wino i inne alkohole to tylko przykładowe projekty. Wykonujemy zlecenia w całości pod wytyczne naszych klientów, co oznacza, że opakowanie może mieć dowolny kolor oraz kształt.

Powyżej prezentujemy przykładowe projekty, które jako sprawdzony producent opakowań na alkohole wykonaliśmy dla naszych klientów w ciągu ostatnich lat.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

trzy eleganckie opakowania na wino z okienkiem w kolorach czerwonym, czarnym i granatowym
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 1
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 2
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 3
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 4
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 5
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 6
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 7
Pudełka Na Alkohol zdjęcie nr 8