Zasady przygtowywania projektów do realizacji


Pudełka wieloczęściowe

Szukasz sprawdzonego producenta opakowań kartonowych? Świetnie, że trafiłeś na naszą stronę. Mamy do zaproponowania naszym klientom wiele nowoczesnych rozwiązań dotyczących zarówno wykonania, jak i designu opakowań kartonowych. Jesteśmy otwarci na najbardziej oryginalne pomysły i chętnie je dla Ciebie zrealizujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pudełka wieloczęściowe, które już wkrótce mogą stać się nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale także produktem w pełni użytkowym.


Pudełka wieloczęściowe — dostępne fasony

Dobór odpowiedniego pudełka, które będzie odpowiadało konkretnym wymiarom oraz zagwarantuje pełną użytkowość, jest bardzo trudne. Dlatego rozwiązaniem w wielu przypadkach są pudełka wieloczęściowe, które charakteryzują się szeroką dostępnością fasonów, możliwością dopasowania konkretnych wymiarów, a także dowolnością zadrukowywania powierzchni (personalizacją).

Wśród tworzonych przez Karton dla Ciebie pudełek wieloczęściowych znajdują się zarówno modele klejone, składane, jak i wysuwane wykonywane z kartonu, tektury litej oraz falistej. Jeśli chodzi o dostępne fasony, to jest ich kilka. Do najchętniej wybieranych zaliczyć można opakowania dwuczęściowe, czyli wieko+spód, a także różnego rodzaju tacki, opakowania wyposażone w przegródki, opakowania w formie torebki i wiele innych ciekawych propozycji. Tak różnorodna oferta pozwala naszym klientom dopasować nie tylko konkretny rodzaj opakowania kartonowego względem potrzeb, ale także zadbać o odpowiedni design.


Opakowania wieloczęściowe — najwyższa jakość wykonania

Proces produkcji opakowań wieloczęściowych w drukarni Karton dla Ciebie odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów zarówno jakościowych, jak i estetycznych. Każdy nasz klient niezależnie od tego, czy decyduje się na klasyczne opakowania z wieczkiem, czy składane kartony wypełnione przegródkami, może mieć pewność, że wykonany przez nas produkt będzie oferował najwyższą jakość zarówno użytkową, jak i estetyczną. Oferujemy możliwość wykonania opakowania wieloczęściowego według gotowego szablonu, lub na indywidualne zamówienie. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź nasze przykładowe projekty pudełek wieloczęściowych!

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 01

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 02

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 03

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 04

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 05

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 06

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 07

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 08

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 09

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 10

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 11

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 12

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 13

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 14

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 15

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 16

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 17

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 18

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 19

PUDEŁKO WIELOCZĘŚCIOWE 20