Pudełka z zamknięciem magnetycznym — idealne na prezent

kartondlaciebie.pl > Drukarnia  > Pudełka z zamknięciem magnetycznym — idealne na prezent
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym — Idealne Na Prezent zdjęcie nr 1

Pudełka z zamknięciem magnetycznym — idealne na prezent

Pudełka magnetyczne to świetne rozwiązanie, możliwe do wykorzystania na wiele sposobów. Głównie są wykorzystywane jako opakowanie na prezent, ale sprawdzą się także jako opakowanie na upominek dla kontrahentów, a w późniejszym czasie jako estetyczna i funkcjonalna skrzyneczka do przechowywania drobiazgów i bibelotów. Czym wyróżniają się pudełka z zamknięciem magnetycznym?

Czym wyróżniają się pudełka magnetyczne?

Pudełka z zamknięciem magnetycznym to kartonowe opakowania, które poza wyjątkowo funkcjonalnym zamknięciem wyróżniają się niezwykłą estetyką i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modeli pod względem kolorów, jak i rozmiaru. Możemy wytworzyć je w dowolnej wielkości – małe, średnie i duże, ale też w dowolnym kolorze, tak by pasowały do celu wykorzystania, jak i przedmiotu, który ma się w nim znaleźć.

Produkcja pudełek magnetycznych odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dlatego też są one precyzyjnie wykonane i niezwykle trwałe. Wytrzymałość opakowań sprawia, że do ich wnętrza można zapakować nie tylko niewielkie drobiazgi, ale też cięższe przedmioty. Wbrew obawom wielu osób, magnes dokładnie przytrzymuje wieczko, stąd też ryzyko niespodziewanego otwarcia pudełka jest niewielkie.

Na koniec warto dodać, że takie pudełka z magnesem są doceniane za swój elegancki design. Stąd też wiele osób wykorzystuje je nie tylko jako sposób na szybkie zapakowanie prezentu, ale też jako szkatułkę na kosmetyki, biżuterię i inne domowe akcesoria. To właśnie jeden z ważniejszych plusów opakowań na prezent z magnesem. Są to opakowania wielokrotnego użytku, których nie trzeba kleić, by dokładnie zabezpieczyć zawartość przed wypadnięciem.

Czym wyróżnić opakowanie na prezent?

Proponowane pudełka z magnesem same w sobie są niezwykle eleganckie. Wszystko dzięki temu, że są wykończone odpowiednią powłoką, która dodaje im pięknego designu. W większości przypadków opakowania na prezent tego rodzaju nie wymagają dodatkowych elementów dekoracyjnych. Jeśli jednak chcesz je wyróżnić, możesz tego dokonać na kilka sposobów.

Jeśli pudełka z zamknięciem magnetycznym wykorzystujesz w celach firmowych — ma to być opakowanie z upominkami dla kontrahentów bądź pracowników, możesz zdecydować się na wykonanie nadruku w postaci logo i nazwy firmy. Tak personalizowane pudełko magnetyczne może pełnić również funkcję ciekawego nośnika reklamy — z pewnością nie pozostanie niezauważone przez inne osoby, a tym samym zwiększy rozpoznawalność marki.

Opakowanie na prezent z magnesem ma być pudełkiem dla bliskiej osoby? Żeby wyglądało subtelnie i jeszcze bardziej elegancko, możesz je wzbogacić o kokardę lub wstążkę. Odpowiednio przewiązane dodadzą całości delikatności. Dobrym pomysłem jest włożenie również pod kokardę niewielkiej gałązki drobnych kwiatów — świetnie sprawdzi się gipsówka bądź też drobne goździki.