Ścianki reklamowe – Poznań

kartondlaciebie.pl > Ścianki reklamowe – Poznań

Ścianki reklamowe to dobry sposób na stworzenie interesującej reklamy mobilnej. Jeżeli Twoja firma często pojawia się na targach lub konferencjach, na pewno wiesz, jak istotne są przenośne elementy wystawiennicze. Co więcej, można je wykorzystać na szereg różnych sposobów, niekoniecznie tylko w przypadku, kiedy należy ich użyć poza siedzibą firmy. Ścianki reklamowe świetnie sprawdzają się także w sklepach lub salonach firmowych.

Ścianki reklamowe – zamów je w Poznaniu

Wolnostojące ścianki o różnej wysokości i szerokości możesz zamówić u nas. Nasza firma znajduje się w Poznaniu, dlatego wiele firm z tego regionu zwraca się do nas o pomoc w stworzeniu materiałów reklamowych. Oferujemy szeroką ofertę produkcji ścianek o różnych kształtach i wykończeniu. Dostępne są zarówno tworzywa laminowane, błyszczące, matowe, jak i tekstylia. W zależności od potrzeb i upodobań możesz wybrać taką ściankę, która najlepiej pasuje do okazji i profilu prowadzonej działalności. Dodatkowo ścianki mogą być wyposażone w oświetlenie LED, które sprawia, że prezentują się jeszcze efektywniej.

Zaletą tego typu rozwiązań jest możliwość ich łatwego przewożenia. Ścianki reklamowe są składane, co pozwala je zapakować w torbę bądź kufer i wygodnie transportować w aucie. Lekka konstrukcja oparta na profilach aluminiowych jest wygodna, a zarazem wytrzymała. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam realizować projekty o nasyconych kolorach i wysokim stopniu odwzorowaniu projektu. Z nami stworzyć ciekawe, kreatywne i zaskakujące projekty, które będą długo służyć Ci podczas różnych okazji.