Stylowe opakowania na targi i eventy branżowe

kartondlaciebie.pl > Drukarnia  > Stylowe opakowania na targi i eventy branżowe
Stylowe Opakowania Na Targi I Eventy - Przygotuj Się! zdjęcie nr 1

Stylowe opakowania na targi i eventy branżowe

Targi branżowe, eventy, spotkania networkingowe – kto z nas ich nie lubi? Potencjalni klienci, kontrahenci i partnerzy w biznesie w jednym miejscu! Udając się na takie wydarzenie, przyświeca nam tylko jedna myśl – co zrobić, aby jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i zdobyć jak najwięcej kontaktów. Skrupulatnie przygotowujemy ulotki, banery, katalogi, ladę promocyjną, drobne gadżety dla klientów… A opakowania? W co zapakować materiały promocyjne dla klientów, aby zrobić na nich wrażenie? Jak przygotować się w 100% na targi branżowe? Zapraszamy do artykułu – odpowiadamy na wszystkie pytania!

Jak przygotować się do firmowego eventu?

Niezależnie do tego, na jakie wydarzenie się wybierasz, musisz być dobrze przygotowany. Targi i eventy mają to do siebie, że przychodzą na nie osoby, które są związane z tematyką Twojej działalności. Dlatego nic nie może umknąć Twojej uwadze, w końcu musisz z tej imprezy wyjść z jak największą ilością wizytówek. Co więc zrobić, żeby przykuć uwagę potencjalnych klientów i partnerów w biznesie? Podpowiadamy.

Przede wszystkim zadbaj o to, aby Twoja lada i boks targowy były zachęcające dla oka, ale i uporządkowane. Niech ulotki nie leżą bezpośrednio na ladzie – postaw na ekspozytory produktowe. Dzięki temu na Twoim stanowisku zawsze będzie porządek, a Ty zyskasz miejsce na ladzie, przy którym będziesz mógł swobodnie rozmawiać z uczestnikami wydarzenia.

Zabierz ze sobą najważniejsze materiały promocyjne – ulotki, katalogi i swoje wizytówki. Warto także pomyśleć o drobnych gadżetach upominkowych dla uczestników, którzy będą wstępnie zainteresowani Twoją ofertą. Kalendarze firmowe z logo, breloki z logo, powerbanki z logo, smycze do kluczy, frisbee – w zależności od profilu Twojej działalności.

Tylko w co to wszystko zapakować? Jak wyróżnić się wśród konkurencji? Papierowe torby to już przeżytek. Klient będzie miał ich mnóstwo. Postaw na coś oryginalnego i zdecyduj się na kartony na zamówienie. Jakie opakowania wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele!

W co zapakować ulotki i prezenty dla klientów

Z doświadczenia możemy powiedzieć, co najbardziej się sprawdza! Pamiętaj, że opakowanie firmowe to bardzo dobry pomysł na to, aby się wyróżnić i duże możliwości przekazu marketingowego. Pudełka na zamówienia charakteryzują się tym, że możesz je dowolnie spersonalizować i uszlachetnić. Dzięki temu gadżet upominkowy będzie wyglądał jeszcze bardziej estetycznie, a całość prezentu zrobi na kliencie jeszcze większe wrażenie. Taki zabieg sprawi, że to właśnie Ciebie i Twoją firmę klient zapamięta, a to przecież główny cel targów, eventów i konferencji.

Pudełka dwuczęściowe składane z kartonu

Bardzo dobrze w tej materii sprawdzają się pudełka dwuczęściowe składane z kartonu. Są praktyczne przede wszystkim z tego powodu, że bardzo łatwo się je otwiera. Pudełko wykonane z wysokiej jakości materiałów z powodzeniem pomieści ulotki reklamowe, katalogi, a nawet drobne upominki.

Pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali

Mikrofala jest lekka, a równocześnie odporna na zgniatanie. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że pudełko dwuczęściowe składane z mikrofali zachowa swoją estetykę i po powrocie z konferencji nadal będzie cieszyć oko klienta. W takim rodzaju opakowania również możesz umieścić materiały promocyjne i gadżety – kalendarze, breloki, powerbanki – co tylko chcesz.

Opakowania magnetyczne

To bardzo ceniony przez klientów rodzaj opakowania. Pudełko na magnes automatycznie kojarzy się klientom z luksusową, godną zaufania marką. Co więcej, klienci bardzo często zachowują sobie takie pudełka, trzymając w nich różne drobiazgi. Pudełko magnetyczne z logo Twojej firmy zostanie więc z klientem na długo, a to oznacza, że bardzo często będzie mu przypominało o Twojej działalności. To bardzo dobry zabieg marketingowy. Opakowanie na magnes sprawdzi się zarówno do wręczania prezentów i upominków, jak i eleganckich katalogów firmowych.

Opakowania na targi i eventy – podsumowanie

Podsumowując, opakowania kartonowe na zamówienie to Twoja szansa na wyróżnienie się na targach i eventach firmowych. Estetyczne, eleganckie pudełka pozwolą Ci w jasny sposób przekazać klientom materiały reklamowe, a tym samym wywołują pozytywne skojarzenia z Twoją marką.