Drukarnia Opakowań

kartondlaciebie.pl > Drukarnia Opakowań

Opakowania kartonowe są nieodłącznym elementem współczesnego rynku. Stanowią nie tylko funkcję ochronną, ale również marketingową, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego opakowania dla swoich produktów. Wybierając naszą drukarnię opakowań z Poznania podejmujesz dobrą decyzję.

Druk pudełek i nie tylko

Jako drukarnia opakowań z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie wydrukować właściwie każde opakowanie. Od małych pudełek na kremy, przez opakowania cukiernicze do dużych opakowań transportowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu opakowań kartonowych. Doradzamy jak przygotować koncepcję graficzną lub drukujemy z gotowego projektu. Nawet jeśli nie masz doświadczenia i nie jesteś pewny z jakiego materiału opakowanie wybrać – dla nas to nie problem. Podpowiemy jak dobrać tworzywo do przeznaczenia, zachowując przy tym estetykę i funkcjonalność, mieszcząc się w rozsądnym budżecie.

Profesjonalne opakowania dla firm

Jeśli zależy Ci na rozpoznawalności własnej marki i chcesz by logo Twojej firmy dumnie prezentowało się na opakowaniach, to trafiłeś pod właściwy adres. Doradzamy jak wybrać kartony z logo oraz jak dobrać wielkość i miejsce logo na opakowaniu. Dzięki starannie wyselekcjonowanej kolorystyce kontrastowej sprawimy, że logo zapadnie w pamięć i w dłuższej perspektywie poszerzy grono odbiorców Twoich produktów. Oprócz tego oferujemy różnego rodzaju akcesoria reklamowe.

Drukowana reklama

Oferujemy wydruk produktów marketingowych, przygotowywanych z najwyższą starannością. W naszej ofercie odnajdziesz wszystkie niezbędne materiały do wyposażenia stoiska reklamowego lub wykonania reklam stacjonarnych. Takie akcesoria jak rollupy mogą się przydać również podczas wyjazdów konferencyjnych lub targach, na których promocja marki odgrywa znaczącą rolę. A gdy stoi się wśród konkurencji, każdy detal decyduje o zwycięstwie.

Indywidualne podejście do klienta

Nie wykonujemy swojej pracy machinalnie, dla nas każde zlecenie jest unikatowe. Projektowanie wydruków to zajęcie artystyczne i jak każde tego typu wymaga zaangażowania. Dzięki temu nasze opakowania wybijają się na tle innych. Niezależnie od tego, czy zamówisz opakowanie tekturowe, kartonowe czy papierowe, możesz mieć pewność, że podejdziemy do zadania profesjonalnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wiele zamówień otrzymujemy z polecenia, co świadczy o zadowoleniu klientów korzystających z naszych usług drukarskich.

Ekologiczne opakowania

Zależy nam na losie naszej planety, dlatego rygorystycznie przestrzegamy norm ekologicznych. Nasza drukarnia opakowań wyposażona jest w maszyny spełniające europejskie standardy, ograniczamy do minimum wpływ naszej działalności na środowisko. Znamy się na materiałach, wiemy jak do każdego projektu dobrać możliwie najbardziej ekologiczne rozwiązania.

Nowatorskie sposoby druku opakowań

W naszej ofercie znajduje się metoda druku utwardzanego światłem UV. Gwarantuje ona trwałość wydruku i odporność na warunki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu tej metody jesteśmy w stanie wykonać nadruk na praktycznie każdym materiale, nawet najbardziej problematycznych takich jak szkło czy drewno. A wydruki na najbardziej popularnych materiałach, takich jak tektura lita czy tektura falista robią jeszcze większe wrażenie.

Druk lokalny w Poznaniu

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Poznaniu, jednak grono naszych odbiorców jest bardzo szerokie. Zaufało nam tysiące klientów z całej Polski i zagranicy. Oprócz produkcji posiadamy studio graficzne, w którym wciąż rozwijamy projektowanie grafik do druku na tekturach, kartonach i innych materiałach. Jeśli mieszkasz w okolicy, zapraszamy do naszego biura na ulicy Bełchatowskiej 22. Porozmawiamy na żywo o planowanym projekcie i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Druk opakowań i nie tylko

Nasza oferta druku jest bardzo szeroka. Oprócz dowolnych opakowań, ekspozytorów promocyjnych czy pojemników promocyjnych, jesteśmy w stanie wydrukować pudełka dedykowane. Jeśli masz pomysł na grę planszową i chcesz by wyglądała profesjonalnie, możesz u nas wydrukować pudełko. Dobierzemy odpowiednią grubość i materiał, dzięki czemu Twój projekt spodoba się nie tylko najbliższemu otoczeniu, ale również potencjalnym inwestorom. Dodatkowo możesz zamówić akcesoria do gier, takie jak pionki, kostki czy plansze, które zachwycą dbałością o szczegóły i jakością wykonania.

Firma z pasją

Choć początki naszej firmy sięgają korzeniami do informatyki, to chęć naprawienia rynku druku popchnęła nas w kierunku powyższej działalności. Wczesne etapy współpracy z różnymi branżami nauczy nas jak dobrze komunikować się w relacji z partnerami biznesowymi, na co zwracać największą uwagę oraz jak wykonywać swoją pracę z sercem. Współpraca z nami nie tylko doprowadzi do sukcesu Twojego projektu, ale również będzie dla Ciebie przyjemną przygodą na styku świata artystycznego i marketingowego.