Druk opakowań

kartondlaciebie.pl > Druk opakowań

Witaj w naszej drukarni opakowań! Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji opakowań kartonowych dla różnorodnych branż. Dostarczamy wysokiej jakości pudełka produktowe, które cieszą się uznaniem wśród liderów w dziedzinie kosmetyki, elektroniki, rozrywki, mody i wielu innych. Przyciągnij uwagę klienta i podkreśl unikalność Twojej marki!

Masz konkretny pomysł na opakowanie kartonowe? Przekaż nam szczegóły, a my przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę.

Potrzebujesz pudełka produktowego, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zachęcamy do kontaktu! Chętnie opowiemy Tobie o dostępnych możliwościach i doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Drukarnia – pudełka na zamówienie

  • Posiadamy szeroką gamę narzędzi, które pozwalają na wykonanie produktu przy niższych kosztach.
  • Dysponujemy bogatym wyborem kartonów i tektur, aby spełnić różnorodne oczekiwania.
  • Służymy radą w doborze materiałów do indywidualnych potrzeb.
  • Oferujemy uszlachetnienia i nadruki, które dodają opakowaniom niepowtarzalny charakter.
  • Stawiamy na wysokiej jakości materiały i indywidualne podejście do klienta.
  • Nie boimy się nietypowych wyzwań – ciągle szukamy nowych rozwiązań.

Profesjonalna drukarnia opakowań

W zależności od unikalnych potrzeb klienta i charakteru projektu, dobieramy najbardziej optymalną metodę druku. Poza najczęściej stosowaną techniką, którą jest druk offsetowy, korzystamy również z sitodruku, zwłaszcza przy produkcji pudełek z papierów typu Kraft lub tektury falistej.

W przypadku produkcji prototypów lub bardzo krótkich serii, przy których druk offsetowy nie byłby ekonomicznym rozwiązaniem, wykorzystujemy druk solwentowy (laminowany błyszcząco lub matowo) i atramentowy UV.

Druk opakowań ozdobnych

Nasze wieloletnie doświadczenie w druku opakowań pozwala nam przekształcać zwykłe pudełka w unikalne dzieła, które doskonale odzwierciedlają charakter konkretnej marki. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest aby pudełko było nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również przyciągało uwagę swoją estetyką. Zachęcamy do obejrzenia naszych wcześniejszych realizacji.

Drukarnia pudełek z Poznania

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Poznaniu, jednak grono naszych odbiorców jest bardzo szerokie. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów z całej Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Klientów lokalnych z Poznania i okolic zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu przy ul. Gubińskiej 23. To świetna okazja, aby zapoznać się na żywo z realizacjami Karton Dla Ciebie z ostatnich 10 lat i osobiście ocenić jakość naszych produktów i materiałów.

Druk opakowań i nie tylko

Karton Dla Ciebie jest marką firmy PortaArt, która prezentuje niezwykle zróżnicowaną ofertę druku: Oprócz wszelkiego rodzaju opakowań, ekspozytorów kartonowych czy materiałów reklamowych, oferujemy również wydruk gier planszowych i puzzli na zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług i produktów!