Pudełka składane

kartondlaciebie.pl > Pudełka składane

Pudełka składane

Każdy klient chcący skorzystać z naszej oferty na składane pudełka kartonowe może przesłać nam swój autorski projekt z grafiką, którą umieścimy na opakowaniu, lub skorzystać z pomocy naszego studia graficznego. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Pudełka składane dla wymagających

W Karton dla Ciebie wiemy, że wysoka jakość połączona z doskonałą estetyką wykonania to klucz do zdobycia kolejnych zadowolonych klientów. Nic więc dziwnego, że nasze składane pudełka wykonywane są wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców, w tym solidnego kartonu o wysokiej gramaturze oraz mikrofali. Tego typu materiały cechuje trwałość i wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozcięcia, zgniecenia, czy zawilgocenie.

Zarówno karton, jak i mikrofala to materiał, którego powierzchnię możemy w pełni zadrukować, zapewniając tym samym doskonałe wrażenia estetyczne dla odbiorców. Co więcej, każde składane pudełko możemy pokryć dodatkową warstwą folii uszlachetniającej w wersji mat lub błysk, dzięki czemu efekt wizualny będzie znacznie lepszy.

Szerokie zastosowanie składanych pudełek kartonowych

Składane pudełka kartonowe doskonale sprawdzają się do opakowywania pojedynczych produktów. Mogą z powodzeniem być wykorzystywane w branży spożywczej, kosmetycznej, jak i przemysłowej. Co więcej, pudełka składane z nadrukiem i pokryte specjalną uszlachetniającą folią mogą z powodzeniem pełnić funkcję opakowań Premium, czyli skierowanych do produktów z wyższej półki cenowej. Można je wykorzystać np. jako opakowania na alkohole, czy pudełka na kosmetyki.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka Składane zdjęcie nr 1
Pudełka Składane zdjęcie nr 2
Pudełka Składane zdjęcie nr 3
Pudełka Składane zdjęcie nr 4
Pudełka Składane zdjęcie nr 5
Pudełka Składane zdjęcie nr 6
Pudełka Składane zdjęcie nr 7
Pudełka Składane zdjęcie nr 8
Pudełka Składane zdjęcie nr 9