Pudełka produktowe

kartondlaciebie.pl > Pudełka produktowe

Pudełka produktowe i opakowania reklamowe

Chcesz wyeksponować logo swojej firmy albo w widocznym miejscu umieścić hasło reklamowe? Potrzebujesz opakowania na produkty z Twojej oferty? Dobrze trafiłeś! W Karton dla Ciebie znajdziesz pudełka produktowe z nadrukiem w praktycznie dowolnych rozmiarach i konfiguracjach. Okleiny drukujemy techniką laserową lub offsetową, co zapewnia trwałość i wyjątkowo estetyczny wygląd. Opakowania firmowe mogą zawierać nie tylko logo firmy, ale również inne ważne informacje, na przykład specyfikacje produktu.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dowolne pytania, albo chciałbyś, żebyśmy wycenili Twoją koncepcję.

Zapoznaj się z zasadami przygotowania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Praktyczna reklama plus opakowanie produktowe w jednym

Na wybór klienta składa się wiele czynników. Coraz więcej konsumentów kupuje wzrokiem, dlatego opakowania produktowe mają bezpośredni wpływ zarówno na sprzedaż asortymentu, jak i wierność marce. To praktyczna reklama, która przekłada się na wzrost świadomości Twojej firmy.

Producent opakowań produktowych – Poznań

Jako producent opakowań produktowych z Poznania działamy głównie w Wielkopolsce. Nie mniej realizujemy zamówienia z obszaru całej Polski, a także Unii Europejskiej. Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania reklamowe spełniały wysokie standardy.

Od czego zacząć zamówienie w Karton dla Ciebie?

Wielu naszych klientów ma konkretną wizję na preferowane opakowania reklamowe z nadrukiem, dlatego bardzo istotne jest przekazanie nam wszystkich niezbędnych informacji, które pozwolą stworzyć precyzyjny projekt. Jako solidny producent pudełek produktowych, mamy do zaoferowania liczne możliwości, jeśli chodzi o kształt, rozmiar czy użyty materiał. Najczęściej wybierane są jedno i wieloczęściowe pudełka z tektury litej, opakowania ozdobne z okienkiem, pudełka eleganckie, świąteczne, matowe lub błyszczące. Tego rodzaju opakowania na produkty stanowią bazę do wykonania nadruków.

GALERIA