Pudełka dwuczęściowe składane z kartonu

kartondlaciebie.pl > Pudełka dwuczęściowe składane z kartonu

Opakowania dwuczęściowe składane z kartonu

Szukasz sprawdzonego producenta opakowań kartonowych? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić. Opakowania dwuczęściowe składane z kartonu, które oferujemy, cechuje nie tylko doskonała jakość wykonania, ale także funkcjonalność i estetyka na najwyższym poziomie. Do ich produkcji wykorzystujemy karton o wysokiej gramaturze, który w celu uszlachetnienia możemy pokryć specjalnym laminatem z wykończeniem mat lub błysk. Takie rozwiązanie zwiększa nie tylko walory estetyczne produktu, jakim jest opakowanie z wieczkiem, ale także jego odporność na uszkodzenia.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka z wieczkiem składane — zastosowanie

Opakowania dwuczęściowe składane z kartonu potocznie nazywane również pudełkami z wieczkiem to wygodny i sprawdzony sposób na opakowywanie różnego rodzaju towarów. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach — od spożywczej i kosmetycznej po przemysłową. Ich niewątpliwą zaletą jest szybkość składania, która przy pakowaniu np. produktów do wysyłki, jest niezwykle ważna, bowiem pozwala skrócić czas wykonywanego zadania do minimum.

Opakowania dwuczęściowe składane z kartonu na zamówienie

Karton dla Ciebie to doświadczony producent opakowań kartonowych na zamówienie. Nasz rozbudowany park maszynowy daje nam możliwość tworzenia dwuczęściowych pudełek składanych z kartonu w rozmaitych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Oferujemy możliwość wykonania pudełka z wieczkiem według gotowego szablonu, lub indywidualnego pomysłu klienta. Nasza kadra pracownicza obejmuje zarówno specjalistów z zakresu poligrafii, jak i grafików, którzy w razie konieczności stworzą dla Ciebie i Twojej firmy odpowiedni projekt opakowania z wieczkiem.