Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

kartondlaciebie.pl > Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

Dwuczęściowe opakowania z tektury litej

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie, dwuczęściowe opakowania z tektury litejPudełka z tektury litej to trwałe i uniwersalne rozwiązanie w zakresie pakowania zarówno produktów do sklepów jak i gadżetów upominkowych.

Tektura lita jako trwały materiał na opakowania

Tektura lita to materiał, który wykorzystuje się do produkcji wielu typów opakowań. Produkcja tektury litej odbywa się poprzez sklejenie razem wielu warstw kartonu, przy pomocy wodoodpornego kleju. Opakowania z tektury litej charakteryzują się podwyższoną odpornością na zawilgocenie oraz twardością. Jest to trwały materiał, który można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Pudełka z tektury litej idealnie sprawdzają się m.in. do produktów delikatnych czy elektronicznych, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, aby nie uległy uszkodzeniu.

Bezpieczny proces produkcji pudełek tekturowych

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces produkcyjny przebiegał w sposób ekologiczny i bezpieczny. Wszystkie nasze działania produkcyjne w zakresie bezpieczeństwa opierają się na bieżących regulacjach, dzięki czemu pudełka z tektury litej mogą być wykorzystywane także do produktów żywnościowych

Dostosowujemy nasze pudełka z tektury litej do potrzeb klientów

Jako elastyczny producent opakowań z tektury litej umożliwiamy możliwość składania zamówień na pudełka, które zostaną wykonane według wcześniej stworzonego projektu. Sprawia to, że możemy wykonać na nich praktycznie dowolny nadruk. Dwuczęściowe opakowania z tektury litej bardzo często wykorzystywane są do pakowania różnego rodzaju gadżetów reklamowych, w związku z czym wielu naszych klientów decyduje się na umieszczenie na nich logo swojej firmy. Dzięki temu ze zwykłego opakowania, uzyskiwany jest produkt, który pełni dodatkową funkcję reklamową.

Doświadczony producent opakowań z tektury litej

Jesteśmy producentem opakowań z tektury litej z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy różnego typu kartony i pudełka. Produkujemy opakowania z tektury litej – dwuczęściowe, jednoczęściowe i wieloczęściowe.

Produkowane przez nas opakowania z tektury litej świetnie radzą sobie w kontakcie z wodą i nie zmieniają swojej struktury, a zatem nie zmiękną, dzięki czemu wilgoć nie ma możliwości przedostać się do wnętrza opakowania.

Powyżej prezentujemy nasze wybrane realizacje. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na pudełka z tektury, to czekamy na kontakt w celu omówienia szczegółów. Gwarantujemy szybką realizację, wysoką jakość i niską cenę. W razie jakichkolwiek pytań można do nas zadzwonić lub wysłać maila, a nasi pracownicy niezwłocznie udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 1
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 2
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 3
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 4
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 5
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 6
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 7
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 8
Pudełka Dwuczęściowe Oklejane Z Tektury Litej zdjęcie nr 9