Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

kartondlaciebie.pl > Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

Dwuczęściowe opakowania z tektury litej

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie, dwuczęściowe opakowania z tektury litejPudełka z tektury litej to trwałe i uniwersalne rozwiązanie w zakresie pakowania zarówno produktów do sklepów jak i gadżetów upominkowych.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Tektura lita jako trwały materiał na opakowania

Tektura lita to materiał, który wykorzystuje się do produkcji wielu typów opakowań. Opakowania z tektury litej charakteryzują się podwyższoną odpornością na zawilgocenie oraz twardością. Jest to trwały materiał, który można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Pudełka z tektury litej idealnie sprawdzają się m.in. do produktów delikatnych czy elektronicznych, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, aby nie uległy uszkodzeniu.

Bezpieczny proces produkcji pudełek tekturowych

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces produkcyjny przebiegał w sposób ekologiczny i bezpieczny. Wszystkie nasze działania produkcyjne w zakresie bezpieczeństwa opierają się na bieżących przepisach, dzięki czemu pudełka z tektury litej mogą być wykorzystywane także do produktów żywnościowych

Dostosowujemy nasze pudełka z tektury litej do potrzeb klientów

Jako elastyczny producent opakowań z tektury litej umożliwiamy możliwość składania zamówień na pudełka, które zostaną wykonane według wcześniej stworzonego projektu. Sprawia to, że możemy wykonać na nich praktycznie dowolny nadruk. Dwuczęściowe opakowania z tektury litej bardzo często wykorzystywane są do pakowania różnego rodzaju gadżetów reklamowych, w związku z czym wielu naszych klientów decyduje się na umieszczenie na nich logo swojej firmy. Dzięki temu ze zwykłego opakowania, uzyskiwany jest produkt, który pełni dodatkową funkcję reklamową.

Doświadczony producent opakowań z tektury litej

Jesteśmy producentem opakowań z tektury litej z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy różnego typu kartony i pudełka. Produkujemy opakowania z tektury litej – dwuczęściowe, jednoczęściowe i wieloczęściowe.

Produkowane przez nas opakowania z tektury litej świetnie radzą sobie w kontakcie z wodą i nie zmieniają swojej struktury, a zatem nie zmiękną, dzięki czemu wilgoć nie ma możliwości przedostać się do wnętrza opakowania.

Powyżej prezentujemy nasze wybrane realizacje. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na pudełka z tektury, to czekamy na kontakt w celu omówienia szczegółów. Gwarantujemy szybką realizację, wysoką jakość i niską cenę. W razie jakichkolwiek pytań można do nas zadzwonić lub wysłać maila, a nasi pracownicy niezwłocznie udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

GALERIA