Pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali

kartondlaciebie.pl > Pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali

Opakowania dwuczęściowe składane z mikrofali

Opakowania z wieczkiem to jedne z najchętniej wybieranych opakowań kartonowych na rynku. Ze względu na uniwersalny charakter, opakowania te doskonale sprawdzają się jako pudełka produktowe, prezentowe, a także do przechowywania. W tej ofercie chcemy zaproponować naszym klientom wysokiej jakości opakowania dwuczęściowe składane z mikrofali, które oferują doskonałą jakość wykonania oraz estetykę na najwyższym poziomie. Każdy nasz klient może złożyć zamówienie na pudełko z wieczkiem w dowolnej ilości nakładowej — od kilku do nawet kilku tysięcy sztuk. Projekt takiego opakowania możemy wykonać z gotowego szablonu, lub w oparciu o indywidualny projekt klienta

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Zalety opakowań dwuczęściowych składanych z mikrofali

Tworzone w naszej formie pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali to produkty o szerokim spektrum zastosowań. Z powodzeniem sprawdzą się do pakowania oraz przechowywania przedmiotów, ale co równie ważne bardzo często wykorzystywane są w branży spożywczej, np. w cukierniach do pakowania słodkości. Zwiększona wytrzymałość tektury falistej, wykorzystywanej do produkcji naszych pudełek z wieczkiem sprawia, że produkty znajdujące się w opakowaniu nie są narażone na uszkodzenia, w tym zgniecenie.

To, co z pewnością wyróżnia opakowania dwuczęściowe składane z mikrofali to ich zaskakująca lekkość, Opakowania dwuczęściowe składane z mikrofali cechuje lekkość, trwałość i co najważniejsze, szybkość składania.