Pudełka z zamknięciem magnetycznym

kartondlaciebie.pl > Pudełka z zamknięciem magnetycznym

Opakowania z zamknięciem magnetycznym

Jako producent z bogatymi doświadczeniem chcemy polecić Pańswu pudełka kartonowe z magnesem. Są to niezwykle eleganckie opakowania z zamknięciem magnetycznym, które mogą być wykorzystywane przez długi czas do przechowywania produktów takich jak biżuteria, luksusowe długopisy czy różnego typu gadżetów reklamowych.

Produkcja pudełek magnetycznych o różnych wielkościach

Bardzo istotne jest to, że pudełka z magnesem możemy wytworzyć w dowolnej wielkości – małe, średnie, duże, za zatem takie, które idealnie będą pasowały zarówno wymiarami jak i kolorystyką do oferowanego przedmiotu.

Wysoka estetyka i precyzja wykonania

Posiadane przez nas nowoczesne urządzenia produkcyjne zapewniają wyjątkową precyzję wykonania oraz wysoką jakość pudełek z zamknięciem magnetycznym. Do najważniejszych zalet naszych pudełek kartonowych zamykanych na magnes należy zaliczyć ich wysoką wytrzymałość oraz elegancji wygląd. Takie pudełeczka doskonale sprawdzą się do w przypadku gadżetów, kosmetyków, biżuterii, jak również innych akcesoriów o dowolnych gabarytach. Pudełka kartonowe z magnesem polecane są też do drobnych produktów, takich jak chociażby puzzle reklamowe. Magnes mocno przytrzymuje wieczko, dzięki czemu nie ma ryzyka, że pudełko się otworzy, a jego zawartość niechcący się wysypie.

Pudełka kartonowe z magnesem uważane są za ekskluzywne, a ich walory estetyczne sprawiają, że często stanowią one ozdobę samą w sobie. Oznacza to, że mogą cieszyć nie tylko funkcjonalnością, ale również dekoracyjnością.

Pudełka z magnesem na zamówienie

Zamawiając pudełka kartonowe z magnesem mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów jakie przygotowaliśmy. Istnieje również możliwość stworzenia własnego, unikalnego projektu. Pozwala to dowolnie spersonalizować zamówienie. Mogą Państwo wybrać dowolny kolor pudełka oraz umieścić na nim nadruk, np. logo firmy czy dedykację.

Opakowania magnetyczne w handlu i jako gadżet reklamowy

Bez wątpienia pudełka zamykane na magnes bardzo efektownie się prezentują, co sprawia, że wykorzystywane są zarówno w handlu – do sprzedawania w nich swoich produktów – jak i do opakowania prezentów reklamowych. Wręczenie długopisu z grawerem bez odpowiedniej oprawy nie będzie wyglądało zbyt elegancko, natomiast wystarczy włożyć go w pudełko z magnesem, aby odbiór był zupełnie inny i świadczył o klasie oraz dobrym guście obdarowującego.

Gwarancja estetyki, elegancji i bezpieczeństwa produktu

Jeżeli cenią Państwo design i elegancję, połączoną z wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem, to pudełka kartonowe z magnesem z pewnością spełnią Państwa wymagania. Zamawiając je zadbamy o walory wizualne oraz bezpieczeństwo produktów, które się w nich znajdą. Tym samym pudełka z magnesem polecamy także do produktów sprzedawanych internetowo, które zanim dotrą do właściciela muszą pokonać długą drogę.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 1
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 2
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 3
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 4
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 5
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 6
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 7
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 8
Pudełka Z Zamknięciem Magnetycznym zdjęcie nr 9