Pudełka kaszerowane

kartondlaciebie.pl > Pudełka kaszerowane

Pudełka kaszerowane

Szukasz solidnych, trwałych i mogących znieść największe trudy transportu opakowań kartonowych? Dobrze, że do nas trafiłeś! Z całą pewnością możemy polecić Ci wysokiej jakości pudełka kaszerowane, których kształty, wymiary oraz wykończenie idealnie dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno użytkowych, jak i stylistycznych. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszego wykonania.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dowolne pytania, albo chciałbyś, żebyśmy wycenili Twoją koncepcję.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka kaszerowane, czyli jakie?

Pudełka kaszerowane to jedne z najmocniejszych, dostępnych na rynku rodzajów opakowań kartonowych. Są one wykonywane przy użyciu nowoczesnej techniki offsetowej. Sam proces kaszerowania polega na sklejeniu ze sobą dwóch arkuszy surowców przy wykorzystaniu specjalnego filmu klejowego.

Tego typu technika daje możliwość niemal nieograniczonych konfiguracji, jeśli chodzi o wymiary, kształt, ale także sposób wykończenia pudełka. Kaszerowane pudełka można bowiem z powodzeniem nadrukowywać dowolnymi grafikami. Dzięki temu opakowania są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także pięknie się prezentują.

Opakowania kaszerowane — szerokie zastosowanie

Cechą charakterystyczną opakowań kaszerowanych jest wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W związku z tym mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach biznesowych, ale także w użytku prywatnym. Świetnie sprawdzają jako wszelkiego rodzaju opakowania produktowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły z nich korzystać również firmy wysyłkowe.

W porównaniu do zwykłych opakowań pudełka kaszerowane są odporne na zagniecenia, zawilgocenia i przypadkowe rozdarcia. Dzięki temu można mieć pewność, że towar zapakowany i wysłany w takim opakowaniu, z całą pewnością zostanie dostarczony do klienta, bez jakichkolwiek uszkodzeń.