Pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali

kartondlaciebie.pl > Pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali

Pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali

Szukasz sposobu, który do minimum skraca czas na zapakowanie artykułu do kartonu? Rozwiązaniem są pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali. Ich złożenie zajmuje nie więcej niż kilka sekund, a zatem szybko, sprawnie i co najważniejsze wygodnie. Dodatkową zaletą jest wykorzystanie kleju, który dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję opakowania, sprawiając, że jest odporny na uszkodzenia, a także znacznie trwalszy w porównaniu do modeli składanych.

Opakowania jednoczęściowe klejone z mikrofali — jakość, trwałość i estetyka

Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas jednoczęściowych pudełek klejonych z mikrofali jest to, że składają się one wyłącznie z jednego, przygotowanego bezpośrednio do złożenia elementu. Do ich produkcji wykorzystujemy cienką (na ok.1 mm) tekturę falistą. Taki materiał, dzięki swojej strukturze jest odpowiednio sztywny, a co za tym idzie trwały i wytrzymały zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i obciążenie. Opakowania jednoczęściowe klejone z mikrofali doskonale sprawdzają się do transportu oraz przechowywania różnego rodzaju produktów. Z powodzeniem mogą również pełnić funkcję ekspozytorów.

Producent opakowań jednoczęściowych klejonych z mikrofali

Karton dla Ciebie to polski producent opakowań kartonowych, którego misją jest dostarczanie wysokiej jakości, trwałych, wytrzymałych i ciekawych pod względem estetycznym produktów. Jednoczęściowe pudełka klejone z mikrofali wykonujemy według gotowych szablonów, lub na indywidualne zamówienie klienta. Ze względu na zaawansowany park maszynowy oraz doświadczony zespół pracowników jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej złożone zlecenie na pudełka jednoczęściowe klejone z mikrofali. Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii projektów, lub skontaktowania się z doradcą, w celu omówienia szczegółów zlecenia indywidualnego projektu.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 1
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 2
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 3
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 4
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 5
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 6
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 7
Pudełka Jednoczęściowe Klejone Z Mikrofali zdjęcie nr 8