Wyceny

Ponieważ produkujemy pudełka na indywidualne zamówienie, zależy nam na dostarczeniu klientom precyzyjnej i kompleksowej wyceny.

 

Aby skrócić czas oczekiwania na indywidualną ofertę, podczas kontaktu prosimy o podanie jak największej liczby informacji z poniższej listy:

 

  1. Trzy wymiary pudełka: długość x szerokość x wysokość.
  2. Konstrukcja pudełka. Na przykład pudełko jednoczęściowe składane (fasonowe), pudełko magnetyczne z wieczkiem, pudełko z okienkiem itd. Jeśli nie potrafisz określić, nie przejmuj się – prześlij nam zdjęcie albo wskaż, gdzie szukać przykładu. Możesz także zajrzeć do naszego portfolio i wybrać z niego interesujący Cię model.
  3. Materiał. Produkujemy opakowania z kartonu, tektury falistej i tektury litej. Dodatkowo opakowanie może zawierać wypełnienie, na przykład ekologiczne “sianko”, być wyposażone w okienko z folii PVC, albo mieć w środku unieruchamiającą zawartość wkładkę z pianki bądź tektury.
  4. Kolor. Czy interesuje Cię pudełko w naturalnym kolorze tektury? Czy z materiału barwionego w masie? A może z tektury pokrytej wydrukiem albo okleiną?
  5. Czy opakowanie będzie miało nadruk? Jak ma on wyglądać?
  6. Czy powierzchnia opakowania ma być matowa, czy błyszcząca?
  7. Uszlachetnienia: czy planujesz zastosować hotstamping, tłoczenie, lakier wybiórczy UV albo inne techniki ozdobne?
  8. Planowany nakład produkcyjny.
  9. Dodatkowe informacje, na przykład czy interesuje Cię konfekcja zawartości, albo czy potrzebna będzie nietypowa forma dostawy.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością omówimy możliwe rozwiązania i doradzimy opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas na adres mailowy biuro@kartondlaciebie.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.