Pudełka wysuwane

kartondlaciebie.pl > Pudełka wysuwane
Pudełka Wysuwane zdjęcie nr 1
Pudełka Wysuwane zdjęcie nr 2
Pudełka Wysuwane zdjęcie nr 3

Pudełka wysuwane

Karton dla Ciebie to renomowany producent opakowań kartonowych, w którego ofercie nie mogło zabraknąć eleganckich, wytrzymałych i oryginalnych pod każdym względem pudełek wysuwanych. Cechą charakterystyczną tego typu opakowań jest to, że składają się one z większej liczby elementów – są to tzw. opakowania wieloczęściowe. Każde takie pudełko możemy dowolnie zadrukować grafiką nawiązującą do działalności marki, czy też spersonalizować je pod konkretną grupę odbiorców. Zobacz, gdzie i jak możesz wykorzystać pudełka wysuwane w swoim biznesie!

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka szufladkowe – zastosowanie

Pudełka wysuwane, potocznie nazywane również szufladkowymi można wykorzystać zarówno do pakowania towarów, jak i prezentów. Ze względu na ich wysokie walory estetyczne, a także użytkowe, bardzo często stosowane są jako opakowania Premium, czyli służą do opakowywania towarów z wyższej półki cenowej. Najczęściej wybierają je producenci drogich alkoholi, kosmetyków, czy biżuterii.

Solidne i trwałe

Produkowane przez nas pudełka wysuwane cechuje doskonała jakość wykonania połączona z solidnymi i odpornymi na uszkodzenia materiałami. Do ich produkcji wykorzystujemy karton o wysokiej gramaturze, dzięki czemu pudełko jest nie tylko odpowiednio sztywne, ale także wytrzymałe.

Materiał, jakim jest karton, daje nam również możliwość zaproponowania ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi nakładanie druku. Każde pudełko szufladkowe możemy bowiem zadrukować w dowolnym kolorze, na który możemy nanieść także dowolną grafikę, w tym logo firmy, czy ważny przekaz. W ten sposób klasyczne pudełko kartonowe stanie się doskonałym nośnikiem informacji o Twojej firmie.