Ekspozytory kartonowe

kartondlaciebie.pl > Ekspozytory kartonowe
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 1
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 2
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 3

Ekspozytory tekturowe — standy i displaye tekturowe

Ekspozytory reklamowe są nowoczesną formą promocji. W uproszczeniu jest to atrakcyjne wizualnie opakowanie, dzięki któremu Państwa produkt stanie się lepiej zauważalny w gąszczu konkurencji, a co za tym idzie na dłużej zapamiętany. Przygotowywane przez nas standy reklamowe kartonowe, dzięki ciekawemu designowi i atrakcyjnej wizualnie grafice, skutecznie podniosą sprzedaż oraz zwiększą świadomość marki wśród odbiorców. Ekspozytory tekturowe to obecnie jeden z najważniejszych elementów skutecznego marketingu produktu, dlatego nie powinno ich zabraknąć również w Państwa firmie.

Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 4
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 5
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 6

Ekspozytory kartonowe dostosowane do konkretnych potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo standy reklamowe z tektury w dowolnej formie. Posiadamy bogaty wybór gotowych wzorów, jak również wykonujemy projekty indywidualne.

Nasze reklamowe ekspozytory kartonowe mogą składać się z szeregu dodatków — od prostych półek, poprzez kieszenie na ulotki, aż po haczyki do zawieszania produktów. Standy kartonowe naszej produkcji wykonujemy zarówno z tektury litej jak i falistej. Dzięki temu są niespotykanie lekkie, a przy tym łatwe w montażu, jak i demontażu. Z ich pomocą można wygodnie zorganizować przestrzeń na ulotki, lub towary z możliwością natychmiastowej zmiany aranżacji. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne przy tworzeniu akcji promocyjnych, czy sezonowej zmianie wystroju.

Producent ekspozytorów reklamowych

Karton dla Ciebie to doświadczony producent ekspozytorów wykonywanych na zamówienie. Wszystkie tworzone przez nas ekspozytory kartonowe wykonywane są przez doświadczony zespół pracowników. Materiały, z których korzystamy, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że są one najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta, zapewniamy elastyczne warunki współpracy. Nasi klienci mają możliwość zamówienia ekspozytorów wykonanych według gotowego szablonu, lub na indywidualne zamówienie. Z naszej strony gwarantujemy zachwycający efekt końcowy nie tylko pod względem jakościowym (nasze stojaki są solidne, trwałe oraz funkcjonalne), ale także wizualnym. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych projektów i skontaktowania się w celu umówienia szczegółów.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 7
ekspozytor tekturowy z nadrukiem firmy Milanówek
Ekspozytory Kartonowe zdjęcie nr 8