Pudełka z własnym nadrukiem

kartondlaciebie.pl > Pudełka z własnym nadrukiem

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Jako doświadczony producent opakowań kartonowych oferujemy nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale również wyjątkowe możliwości personalizacji. Pozwól nam przekształcić Twoją koncepcję w trwałe, estetyczne pudełko, które nie tylko zabezpieczy, ale również wyróżni Twoje produkty na rynku. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Stwórz z naszą pomocą opakowanie kartonowe z nadrukiem, które przyciągnie uwagę klientów i wzmocni wizerunek Twojej marki.

biały nadruk na czarnym pudełku - logo firmy Fashion Faktory

Pudełka z logo firmy

Drukowane logo na opakowaniach świadczy o profesjonalizmie i solidności Twojej firmy. Wywołuje subtelne, ale ważne wrażenie u klientów. Mamy możliwość nanoszenia logo na kartony na wiele różnych sposobów:

  • Oklejanie pudełek wydrukami offsetowymi, opcjonalnie laminowanymi na matowo albo błyszcząco.
  • Termodruk (hotstamping) – najczęściej w postaci grafik metalizowanych.
  • Tłoczenie – wykorzystywane w celu uzyskania logo wypukłego.
  • Sitodruk bezpośrednio na tekturze albo kartonie.
  • Druk UV

Opakowania z nadrukiem w wersji świątecznej

Okres przedświąteczny to czas gorączkowych poszukiwań idealnych upominków dla pracowników, kontrahentów czy rodziny. Nawet jeśli uda nam się znaleźć wszystkie prezenty na czas, pozostaje jeszcze kwestia ich pakowania, co często bywa czasochłonne. Dla ułatwienia tego procesu, chcemy wyjść naprzeciw naszym klientom, oferując gotowe pudełka świąteczne – dostępne zarówno w wersji bożonarodzeniowej, jak i wielkanocnej. Pakowanie prezentów jeszcze nigdy nie było takie łatwe!