Pudełka na wymiar

kartondlaciebie.pl > Pudełka na wymiar

Pudełka na wymiar

Opakowania kartonowe i tekturowe wykorzystywane są na wielu płaszczyznach, czy to biznesowych, czy prywatnych. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nimi stale rośnie. Jednym z lepszych rozwiązań, jakie możemy zaoferować naszym klientom, są pudełka na wymiar wykonywane według autorskiego pomysłu naszych klientów, lub przy naszej pomocy. Takie rozwiązanie pozwala w pełni dostosować zarówno wymiary, kształt, jak i estetykę wykończenia opakowania do konkretnych potrzeb użytkowych.

Pudełka kartonowe na wymiar – co możemy wykonać?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów, stworzyliśmy dla nich ofertę pudełek tworzonych na wymiar w wielu różnych konfiguracjach. Mogą to być zarówno opakowania produktowe jedno-, dwu-, jak i wieloczęściowe. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się pudełka wieko+spód, a także klasyczne kartony z klapą.

Dlaczego warto postawić na opakowania na wymiar?

Kartony produkowane na wymiar to rozwiązanie, które jest korzystne nie tylko ze względów ekonomicznych, ale także praktycznych. Idealnie dopasowane nie wymagają bowiem większych nakładów pracy — wystarczy umieścić we wnętrzu pudełka produkt, bez konieczności uzupełniania pustej przestrzeni różnego rodzaju wypełniaczami. Co więcej, takie rozwiązanie sprawdzi się również podczas transportu, gdzie luźno zapakowany towar jest bardziej narażony na uszkodzenia, niżeli w opakowaniu dopasowanym gabarytami do produkt. Dopasowanie kartonu pod konkretne wymiary wzbudza również pozytywne odczucia, jeśli chodzi o estetykę. Produkt w dopasowanym opakowaniu zdecydowanie lepiej się prezentuje.

Pudełka na wymiar bezpośrednio od producenta

Karton dla Ciebie to polski producent kartonów na wymiar, które cechuje doskonała jakość wykonania połączona z wysoką estetyka. Do ich produkcji wykorzystujemy solidny karton, którego zaletą jest odpowiednia sztywność oraz odporność na uszkodzenia, w tym zagniecenia, zawilgocenia, czy rozdarcia. Tworzenie pudełek na wymiar z kartonu daje nam również pełną swobodę w ich zadrukowywaniu.

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 1
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 2
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 3
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 4
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 5
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 6
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 7
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 8
Pudełka Na Wymiar zdjęcie nr 9