Plansze do gier planszowych

kartondlaciebie.pl > Plansze do gier planszowych

Plansza do gry na zamówienie

Ty też możesz wymyślić własną grę planszową, a dzięki naszej profesjonalnej drukarni wcielić swój pomysł w życie.

  • Oferujemy plansze jedno- i wieloczęściowe (składane).
  • Nadruk wykonujemy według pomysłu klienta.
  • Możemy wydrukować planszę o dowolnym kształcie i w wielu rozmiarach.
  • Największy możliwy format to B1 (670 x 970 mm).
  • W zależności od wielkości planszy do gry dobieramy odpowiednie pudełko.
  • Istnieje możliwość stworzenia planszy dwustronnej.

Standardowe rozmiary plansz

PortaArt specjalizuje się w indywidualnym podejściu do klienta, w związku z czym często tworzymy nietypowe elementy gier planszowych na zamówienie. Równocześnie jednak chcemy wyjść na przeciw klientom, którzy szukają ograniczenia kosztów, więc proponujemy również plansze o standardowych rozmiarach.

Plansze do popularnych gier jako gadżet reklamowy

W naszej drukarni wykonujemy plansze do gier z dowolnym nadrukiem. Chcąc użyć planszówki jako narzędzia marketingowego, warto pomyśleć o wkomponowaniu swojego logo do projektu planszy do gry oraz użyciu barw firmowych.

Wiemy, że stworzenie dobrej planszy do gry jest sporym przedsięwzięciem, dlatego na każdym etapie projektu służymy naszą fachową pomocą graficzną. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać wycenę Twojego projektu lub dopytać o więcej szczegółów.

Jedną z najlepszych form rozgrywki dla rodziny lub grona przyjaciół są gry planszowe. Z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Twórcy wymyślają coraz to nowsze, ciekawsze i bardziej kreatywne plansze do gier oraz zasady, które są nietuzinkowe i angażujące. A co, gdyby tak wymyślić swoją grę?

Ty też możesz wymyślić własną grę planszową, a dzięki naszej profesjonalnej drukarni gier planszowych wcielić swój pomysł w życie. Unikatowa planszówka wykonana według własnej koncepcji jest znakomitym prezentem dla przyjaciół lub gadżetem reklamowym dla klientów, który zaskoczy niejedną osobę. Wystarczy odrobina kreatywności i nasza unikatowa gra będzie towarzyszem wielu wspólnych wieczorów i spotkań.

Plansze do popularnych gier jako gadżet reklamowy

Nic tak dobrze nie wpływa na marketing, jak pozytywne skojarzenia z daną marką. W naszej drukarni wykonujemy plansze do gier z dowolnym nadrukiem. Niepowtarzalna plansza do gry z logo Twojej firmy. Standardowa plansza do gry składa się zazwyczaj z jednego elementu. Bardziej skomplikowane i rozbudowane egzemplarze posiadają ich nieco więcej.

Chcąc użyć planszówki, jako narzędzia marketingowego warto pomyśleć o wkomponowaniu swojego logo do projektu planszy do gry oraz użyciu kolorów firmowych. Wiemy, że stworzenie dobrej planszy do gry jest sporym przedsięwzięciem, dlatego na każdym etapie projektu służymy naszą fachową pomocą graficzną. Doradzimy również co do doboru gramatury i materiału, z jakiego powstanie plansza do gry, żeby mogła służyć jak najdłużej w dobrym stanie, oraz dobierzemy odpowiednie pionki do planszówki. Zapraszamy do kontaktu!