Karton dla Ciebie to znany producent opakowań kartonowych, którego siedziba mieści się w Poznaniu, jednak z naszymi produktami docieramy do klientów na terenie całej Polski. Perełką wśród proponowanych przez nas opakowań są pudełka składane, które cenione są przede wszystkim za estetyczny wygląd i ponadczasową funkcjonalność.

PUDEŁKO SKŁADANE 01

PUDEŁKO SKŁADANE 02

PUDEŁKO SKŁADANE 03

PUDEŁKO SKŁADANE 04

PUDEŁKO SKŁADANE 05

PUDEŁKO SKŁADANE 06

PUDEŁKO SKŁADANE 07

PUDEŁKO SKŁADANE 08

PUDEŁKO SKŁADANE 09

PUDEŁKO SKŁADANE 10

PUDEŁKO SKŁADANE 11

PUDEŁKO SKŁADANE 12

PUDEŁKO SKŁADANE 13

PUDEŁKO SKŁADANE 14

PUDEŁKO SKŁADANE 15

PUDEŁKO SKŁADANE 16

PUDEŁKO SKŁADANE 17

PUDEŁKO SKŁADANE 18

PUDEŁKO SKŁADANE 19

PUDEŁKO SKŁADANE 20

PUDEŁKO SKŁADANE 21

PUDEŁKO SKŁADANE 22

PUDEŁKO SKŁADANE 23

PUDEŁKO SKŁADANE 24

PUDEŁKO SKŁADANE 25

PUDEŁKO SKŁADANE 26

PUDEŁKO SKŁADANE 27

PUDEŁKO SKŁADANE 28

PUDEŁKO SKŁADANE 29

PUDEŁKO SKŁADANE 30

PUDEŁKO SKŁADANE 31

PUDEŁKO SKŁADANE 32

PUDEŁKO SKŁADANE 33

PUDEŁKO SKŁADANE 34

PUDEŁKO SKŁADANE 35

PUDEŁKO SKŁADANE 36

PUDEŁKO SKŁADANE 37

PUDEŁKO SKŁADANE 38

PUDEŁKO SKŁADANE 39

PUDEŁKO SKŁADANE 40

PUDEŁKO SKŁADANE 41

PUDEŁKO SKŁADANE 42

PUDEŁKO SKŁADANE 43

PUDEŁKO SKŁADANE 44

PUDEŁKO SKŁADANE 45

PUDEŁKO SKŁADANE 46

PUDEŁKO SKŁADANE 47

PUDEŁKO SKŁADANE 48

PUDEŁKO SKŁADANE 49

PUDEŁKO SKŁADANE 50

Każdy klient chcący skorzystać z naszej oferty na składane pudełka kartonowe może przesłać nam swój autorski projekt z grafiką, którą umieścimy na opakowaniu, lub skorzystać z pomocy naszego studia graficznego. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Pudełka składane dla wymagających

W Karton dla Ciebie wiemy, że wysoka jakość połączona z doskonałą estetyką wykonania to klucz do zdobycia kolejnych zadowolonych klientów. Nic więc dziwnego, że nasze składane pudełka wykonywane są wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców, w tym solidnego kartonu o wysokiej gramaturze oraz mikrofali. Tego typu materiały cechuje trwałość i wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozcięcia, zgniecenia, czy zawilgocenie.

Zarówno karton, jak i mikrofala to materiał, którego powierzchnię możemy w pełni zadrukować, zapewniając tym samym doskonałe wrażenia estetyczne dla odbiorców. Co więcej, każde składane pudełko możemy pokryć dodatkową warstwą folii uszlachetniającej w wersji mat lub błysk, dzięki czemu efekt wizualny będzie znacznie lepszy.

Szerokie zastosowanie składanych pudełek kartonowych

Składane pudełka kartonowe doskonale sprawdzają się do opakowywania pojedynczych produktów. Mogą z powodzeniem być wykorzystywane w branży spożywczej, kosmetycznej, jak i przemysłowej. Co więcej, pudełka składane z nadrukiem i pokryte specjalną uszlachetniającą folią mogą z powodzeniem pełnić funkcję opakowań Premium, czyli skierowanych do produktów z wyższej półki cenowej. Można je wykorzystać np. jako opakowania na alkohole, czy pudełka na kosmetyki.

Zasady przygtowywania projektów do realizacji