Kartony firmowe – Poznań

kartondlaciebie.pl > Kartony firmowe – Poznań

Opakowania kartonowe z nadrukiem to doskonały sposób na uatrakcyjnienie brandingu produktów wprowadzanych na rynek. Wiele firm wkłada mnóstwo wysiłku w zaprojektowanie atrakcyjnego pudełka. Realizujemy te pomysły, dbając o każdy szczegół oraz wysoką jakość wykonania.

Pudełka z logo – gdzie wykonać?

Jesteśmy firmą z Poznania, która specjalizuje się w szeroko pojętej poligrafii. Drukujemy pudełka kartonowe z logo firmy oraz różnego rodzaju opakowania, które przeznaczane są później do rozmaitych celów. W naszej ofercie znajdziesz pudełka, jednoczęściowe, dwuczęściowe, z wycięciami oraz personalizowane w dowolny sposób. Kartony z logo to świetna opcja dla firm, które szukają niebanalnych sposobów na produkcję materiałów reklamowych oraz gadżetów.

Opakowania kartonowe z nadrukiem Twojej firmy

Możemy stworzyć pudełko z logo firmy, które będzie pełnić funkcję opakowania na prezenty. Nasze rozległe zaplecze maszynowe sprawia, że wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, wykorzystujące zaawansowaną obróbkę tektury litej, falistej oraz kartonu. Oklejamy pudełka wydrukami wykonanymi techniką cyfrową lub offsetową. Co więcej, możesz dobrać dodatkowe zabezpieczenie folią poliuretanową o wykończeniu błyszczącym lub matowym.

Pudełko z logo lub innym nadrukiem możesz wykonać już w ilości jednej sztuki! Chętnie wykonamy dla Ciebie prototyp lub pojedynczy egzemplarz, który będziesz mógł wykorzystać jako opakowanie na prezent. Jeżeli chcesz omówić swoje zamówienie, to zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!