Pudełka dwuczęściowe

kartondlaciebie.pl > Pudełka dwuczęściowe

Oferta producenta opakowań kartonowych PortaArt jest bardzo szeroka i różnorodna. Każdy znajdzie u nas pudełka odpowiadające konkretnym potrzebom. W tej ofercie prezentujemy opakowania dwuczęściowe, potocznie nazywane także kartonami z pokrywką. Wśród nich znajdują się dwuczęściowe pudełka klejone i składane z kartonu i mikrofali, a także kartony oklejane z tektury litej. Składają się one z dwóch odrębnych elementów, najczęściej spodu oraz pokrywy, które po złożeniu tworzą wspólną całość.

Pudełka dwuczęściowe klejone z kartonu

Pudełka dwuczęściowe klejone z kartonu, to produkty składające się z co najmniej dwóch warstw sklejonego ze sobą materiału. Ze względu na ich złożoną budowę, tego typu opakowania powstają na wykrojniku, czyli gotowym szablonie. Dzięki temu są powtarzalne i zawsze perfekcyjnie wykonane.

Pudełka dwuczęściowe klejone z mikrofali

Opakowania dwuczęściowe klejone z mikrofali, czyli cienkiej na około 1 mm tektury falistej,  składają się z dwóch odrębnych elementów. Jeden z nich to podstawa połączona na sztywno z bokami, drugi zaś to tzw. wieczko. Co ważne, obie te części opakowań mogą mieć różną wysokość, a ich powierzchnia może być w dowolny sposób zadrukowana. Tego typu produkty wykazują wysoką wytrzymałość, dzięki czemu mogą służyć do opakowywania przedmiotów o delikatniejszej strukturze i cięższej wadze.

Pudełka dwuczęściowe składane z kartonu

Opakowania dwuczęściowe składane z kartonu to produkty, które są praktycznie zawsze gotowe do użytku. Ich uproszczona forma składania, pozbawiona elementów kleju oraz wysoka estetyka wykonania sprawiają, że są one bardzo chętnie wykorzystywane zarówno w branżach sprzedażowych, jak i promocyjnych. Z powodzeniem sprawdzą się także jako opakowania prezentowe.

Pudełka dwuczęściowe składane mikrofali

Pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali znajdują szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Ze względu na wysoką wytrzymałość mikrofali oraz solidną konstrukcją mogą być z powodzeniem wykorzystywane np. podczas przeprowadzki. Można w nich także przechowywać różnego rodzaju gadżety, czy inne domowe akcesoria.

Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

W PortaArt dokładamy wszelkich starań, aby proces produkcji opakowań dwuczęściowych oklejanych z tektury litej odbywał się zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Materiał, jakim jest tektura lita, uzyskujemy w procesie klejenia ze sobą kilku warstw kartonu, za pomocą wodoodpornego kleju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować produkt starannie wykonany i wytrzymały.

 

Nasze opakowania dwuczęściowe oklejane z tektury litej idealnie sprawdzą się do przechowywania produktów delikatnych, w tym szklanych, ceramicznych, ale także elektronicznych — wszystkich tych, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, aby nie uległy zniszczeniu.