Opakowania świąteczne

kartondlaciebie.pl > Opakowania świąteczne

Opakowania świąteczne wykonane według oryginalnego pomysłu sprawdzą się świetnie podczas wigilii firmowych czy spotkań branżowych. W PortaArt produkujemy pudełka okolicznościowe, w różnych kształtach, rozmiarach oraz dowolnej kolorystyce.

Pudełka świąteczne na zamówienie — zastosowanie

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej znane z tradycji wręczania prezentów. Szczególna atmosfera przejawia się także poprzez dekoracje oraz wszechobecne światełka, które sprawiają, że większość osób ma bardzo pozytywne skojarzenia związane z tym czasem w roku. Dopełnieniem świątecznego nastroju są opakowania świąteczne, które zawsze powinny być dopracowane do najmniejszego detalu i dopasowane do okazji. W naszej drukarni PortaArt zamówisz wysokiej jakości pudełka świąteczne na zamówienie urozmaicone zarówno pod względem kształtu, wymiary, jak i  wykończenia. Oferujemy możliwość stworzenia opakowania świątecznego według naszego gotowego szablonu, lub indywidualnego pomysłu klienta.

 

Przyjmujemy zamówienia na niestandardowe fantazyjne modele, jak i na te proste, eleganckie opakowania. Stosowanie różnego rodzaju materiałów oraz technik nadruku daje nam możliwość stworzenia oryginalnego, nawet najbardziej nieszablonowego pomysłu. Ładne opakowanie prezentu wraz z dołączonymi życzeniami zawsze robi dobre pierwsze wrażenie, co jest szczególnie ważne, przy wręczaniu świątecznych upominków firmowych.

Pudełka świąteczne od PortaArt — dlaczego warto?

Opakowania świąteczne od PortaArt to nie tylko ładny wygląd, ale również odpowiednie zabezpieczenie prezentów przed zniszczeniem. Solidnie wykonane pudełka na prezenty chronią delikatne przedmioty, czy słodycze przed zgnieceniem. Co więcej, alkohol taki jak np. wino powinno osłaniać się przed światłem ze względu na ryzyko zmiany jego smaku i koloru.

 

Nasze wyroby spełniają najwyższe standardy zarówno użytkowe, jak i estetyczne, dlatego zaopatrując się w opakowanie świąteczne wyprodukowane w naszej drukarni, masz pewność, że nie jest ono wytrzymałe, a dodatkowo cieszy oko.

 

Dopracowane w najdrobniejszym szczególe opakowania na paczki świąteczne dobrze świadczą o firmie, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę upominków.  Nasze kartony świąteczne są wytrzymałe i dobrze znoszą transport. Dodatkowo mogą zostać zadrukowane dowolną grafiką, dzięki czemu zapadają w pamięci na dłużej.

Opakowania świąteczne — producent PortaArt

W  PortaArt mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu zleceń wielkonakładowy, jak i pojedynczych prototypów. Mamy rozległą bazę maszynową, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze wyobraźni i stworzyć ozdobne pudełka świąteczne, które będą zachwycały niebanalną formą i ciekawym wzornictwem. Wykonujemy pudełka świąteczne z tektury litej, kaszerowanej oraz falistej i kartonu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy zapewnić ciekawe kształty oraz wysoka jakość wydruku grafik. Finalny produkt możemy zabezpieczyć folią poliuretanową o wykończeniu błyszczącym bądź matowym.

 

Nasza firma składa się ze specjalistów z branży poligrafii, ale także grafiki komputerowej. Jeżeli nie masz pomysłu na spersonalizowany kartonik świąteczny, to chętnie stworzymy dla Ciebie projekt. Oferujemy także pełne doradztwo w kwestii wyboru modelu oraz tworzyw i zdobień. Na naszej stronie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami zleceń na opakowania świąteczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.