Druk na MDF – Poznań

kartondlaciebie.pl > Druk na MDF – Poznań

Nadruk na płycie meblowej to coraz popularniejszy sposób na upiększenie wyposażenia wnętrz albo nietypowe wykorzystanie mebli jako przestrzeni reklamowej. Obecna technologia stosowana poligrafii pozwala zadrukowywać najróżniejsze powierzchnie. Co więcej, efekt ten jest nie tylko estetyczny, ale także utrzymuje się długo i jest odporny na zarysowania.

Druk na MDF – co to znaczy?

Płyta MDF to materiał drewnopodobny i podstawowy surowiec wykorzystywany w produkcji mebli. Zastosowanie znajduje jednak w wielu innych segmentach, takich jak budowanie stoisk wystawowych czy reklama zewnętrzna. Z płyty MDF można wykonać ciekawe elementy dekoracyjnie. Druk na płycie meblowej jest możliwy dzięki technologii utwardzania tuszu polimerowego za pomocą promieni UV. Tusz, który wydostaje się z głowic drukarki, jest utrwalany światłem ultrafioletowym, co czyni go niesamowicie wytrzymałym. Natychmiastowe schnięcie nadruku powoduje również jego niesamowitą dokładność, co umożliwia osiągnięcie fotorealistycznego efektu.

Nadruki na płytach meblowych

Poznań to prężnie rozwijające się miasto, w którym rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju nośniki reklamowe. Jedną z opcji oryginalnej reklamy jest druk na płycie meblowej, który można wykorzystać przy budowie stoisk targowych. MDF to dobry surowiec do tworzenia oryginalnych reklam typu outdoor, elementów ozdobnych, gadżetów reklamowych lub ekspozytorów. Jeżeli szukasz miejsca w Poznaniu, gdzie możesz wykonać profesjonalny druk na MDF, to zgłoś się do naszego punktu.