Druk plakatów

kartondlaciebie.pl > Druk plakatów

Plakaty na zamówienie to jedna z najczęściej wykorzystywanych form reklamowych. Nadają się nie tylko dla firm handlowych, usługowych, ale także jako promocja wydarzeń kulturalnych. Druk plakatów to także świetna opcja na urozmaicenie wystroju wnętrz w mieszkaniu bądź biurze.

Druk solwentowy plakatów – gdzie wykonać?

Specjalizujemy się w poligrafii, a jedną z technik, którą wykonujemy zlecenia, jest druk solwentowy. Plakaty wykonywane w tej technice nie tracą pierwotnego nasycenia kolorów i są odporne na działanie warunków atmosferycznych. W zależności od potrzeb możesz wybrać papier oraz specjalną powłokę, które pozwolą osiągnąć efekt, który najbardziej odpowiada zamierzonej wizji. Mat, satyna, połysk? Możemy to dla Ciebie zrealizować!
Metoda solwentowa dedykowana jest do wielkoformatowego (powyżej A3) drukowania plakatów. Poznań to miasto, w który zapotrzebowanie na produkcję nośników reklamy jest duże. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z możliwości, jakie daje druk solwentowy i nie tylko.

Druk plakatów – dlaczego to się opłaca?

Druk solwentowy w naszej firmie w Poznaniu nie jest uzależniony od ilości zamówienia. Drukujemy nawet pojedyncze sztuki plakatów wielkoformatowych. Jest to świetna opcja, jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wykonać wyjątkowe prace, które mają posłużyć jako prezent. Jeżeli marzysz o powieszeniu swoich ulubionych zdjęć czy grafik w domu, to możesz zlecić wykonanie tego zadania właśnie nam!

Plakaty reklamowe – daj się zauważyć!

Poznań jest miejscem, gdzie trzeba wyróżnić się na tle setek przedsiębiorców z tej samej branży. Wydruk plakatów jest jednym ze sposobów na zbudowanie rozpoznawalności marki, który jest stosunkowo niedrogi, może być wykorzystany na wiele sposobów. Duże banery czy billboardy zajmują mnóstwo miejsca i nie mogą być swobodnie przenoszone. Z plakatami nie ma takiego problemu, jeżeli odpowiednio je zabezpieczymy np. opakowaniem z kartonu, mogą nam służyć podczas targów czy konferencji i innych wyjazdów.