Druk na szkle – Poznań

kartondlaciebie.pl > Druk na szkle – Poznań

Fotorealistyczny nadruk na szkle hartowanym to bardzo modny i popularny ostatnio sposób na urozmaicenie wystroju wnętrz. Co więcej, profesjonalny nadruk na szybie jest trwały i łatwy w utrzymaniu. Gładka powierzchnia nie wymaga skomplikowanego czyszczenia, a efekt nasyconych kolorów nie blaknie, dzięki wykorzystaniu odpowiedniej technologii drukarskiej.

Druk na szkle – jak powstaje?

Wydruki na szkle powstają dzięki wykorzystaniu techniki UV. Oznacza to, że tusz utwardzany jest poprzez działanie promieni ultrafioletowych. Do tworzenia grafik na szkle używany jest tusz polimerowy, który w kontakcie z UV przestaje być płynny, z tego powodu zaraz po zadrukowaniu jest suchy i gotowy do odbioru. Działania maszyn do wydruku UV na szkle jest podobne do drukarek domowych, z tą różnicą, że tusz uwalniany przez głowice zastyga momentalnie w kontakcie ze światłem ultrafioletowym. Wspomniana metoda jest wyjątkowa z wielu przyczyn, jednak jej największą zaletą jest trwałość i dokładność wydruku oraz odporność na czynniki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli szukasz maksymalnie wysokiej jakości i wiernego oddania szczegółów, to ta usługa spełni Twoje oczekiwania.

Zastosowanie nadruków na szkle

Fotorealistyczne grafiki na ścianach prezentują się nowocześnie i ciekawie w przestrzeniach komercyjnych, jak i mieszkaniach prywatnych. Druk na szkle w kuchni to jedna z najbardziej popularnych form wykorzystania tej technologii. Jest to rozwiązanie nie tylko miłe dla oka, ale także praktyczne. Gładka i łatwa w czyszczeniu powierzchnia szkła doskonale nadaje się do zaadaptowania właśnie w kuchni czy łazience. Wykorzystanie technologii UV sprawia, że produkt końcowy jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych. Zamówienie druku na szkle w profesjonalnej drukarni jest okazją do stworzenia indywidualnej, oryginalnej kompozycji lub wybrania jednej spośród tysięcy gotowych, dostępnych grafik i zdjęć. Jeżeli cenisz sobie oryginalne dodatki w mieszkaniu lub biurze, to technologia UV jest właśnie dla Ciebie. Dzięki tej nowoczesnej metodzie zadrukujesz nie tylko szkło, ale większość dostępnych płaskich materiałów.

Nadruk na szkle w Poznaniu

Wydruki na szkle to usługa, która jest nie tylko efektywna, ale trwała oraz praktyczna. Z tych właśnie powodów zyskuje coraz większą popularność wśród klientów indywidualnych, ale także firmowych. Jeżeli zależy Ci na solidnie wykonanej grafice, to zwróć się do nas. O druk UV na szkle, cennik i inne usługi zapytaj w naszym punkcie w Poznaniu lub zadzwoń, lub napisz wiadomość. Realizujemy niestandardowe zamówienie, które obejmują nie tylko druk na szkle, ale także inne podłoża. Ciekawe i niestandardowe pomysły zawsze przyjmujemy z przyjemnością dlatego, jeżeli masz pytania, to skontaktuj się z nami.