Druk na skórze – Poznań

kartondlaciebie.pl > Druk na skórze – Poznań

Technologia drukarska obejmuje nie tylko wyroby papiernicze, ale także szeroką gamę innych materiałów. Obecnie dzięki zaawansowanym maszynom możliwy jest druk praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Coraz częściej do spotyka się zapotrzebowanie na drukowanie wzorów na tkaninach, skórze, czy też materiałach skóropodobnych.

Nadruk na skórze – dlaczego warto?

Druk na skórze wykonany techniką UV jest efektownym i trwałym sposobem na spersonalizowanie ubrań lub mebli. Urządzenia wykorzystywane w naszej drukarni pracują na z tuszu polimerowym, który utwardzany jest promieniami ultrafioletowymi. Dzięki temu finalny rezultat jest bardzo dokładny i od razu gotowy do odbioru. Natychmiastowe schnięcie pozwala uzyskać fotorealistyczne odwzorowanie wzorów, bez obawy o przemieszczanie się farby w czasie wysychania. Co więcej, nadruk na skórze nie łuszczy się i nie odpada. Jest odporny na czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki oraz nie blaknie pod wpływem słońca. Druk skórze oraz innych typach tkaniny nie niszczy się na skutek marszczenia lub gniecenia. Nadruk pracuje razem z materiałem, dlatego z powodzeniem można go stosować na różnego typu ubraniach.

Druk na skórze w Poznaniu

Jeżeli masz ciekawy projekt do zrealizowania i nie wiesz, gdzie udać się ze swoim pomysłem, to skontaktuj się z nami. W razie potrzeby doradzimy najlepsze rozwiązanie i przedstawimy satysfakcjonującą ofertę. Nasza firma mieści się w Poznaniu. Tam wykonujemy wszystkie nasze zamówienia. Odwiedź nas osobiście lub zadzwoń albo napisz!